EKIPA GORGONIA NIE PRZYJĘŁA PROPOZYCJI WALKI Z BEDNARKIEM

Kamil Bednarek (3-0, 1 KO) uważany był kilka lat temu za największy talent młodego pokolenia. Przez głupie decyzje życiowe stracił trochę czasu, ale promotorzy i trenerzy wciąż na niego liczą. Ostatnio złożono propozycję walki Przemysławowi Gorgoniowi (11-6-1, 5 KO), lecz po drugiej stronie nie było zainteresowania takim pomysłem.

- W obecnej sytuacji pojawia się problem sprowadzenia odpowiedniej klasy rywali dla niektórych chłopaków. Na przykład fajnie rozwijający się Kamil Bednarek. W tym samym momencie, gdy Przemysław Gorgoń pokonał Patryka Szymańskiego, od razu złożyliśmy jego ekipie propozycję walki z Bednarkiem. Niestety od razu też została ona odrzucona. Nie podjęto nawet rozmów odnośnie pieniędzy. Dostaliśmy odpowiedź, że nie ma zainteresowania z drugiej strony - mówi promujący pięściarza z Dzierżoniowa Andrzej Wasilewski.

Obaj panowie boksują w kategorii super średniej (76,2kg). Gorgoń osiem dni temu pokonał na punkty wspomnianego Szymańskiego, z kolei Bednarek na początku marca wypunktował solidnego Iwana Muraszkina. Kolejny pojedynek ma stoczyć 25 lipca. Tylko z kim?

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: puncher48
Data: 28-06-2020 12:03:12 
Myślałem, że Bednarek zagra na benefisie Gorgonia, skądinąd świetnego kiedyś podobno stopera reprezentacji Polski.
 Autor komentarza: vojtech51
Data: 28-06-2020 15:20:16 
Co to są "głupie decyzje życiowe"?
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.