GOŁOWKIN ROZPOCZĄŁ PRZYGOTOWANIA DO WALKI Z SZEREMETĄ

Mistrz świata IBF wagi średniej, Giennadij Gołowkin (40-1, 35 KO) rozpoczął przygotowania do walki z obowiązkowym pretendentem, Kamilem Szeremetą (21-0, 5 KO). Wciąż nie znamy dokładnego terminu tego pojedynku, ale mówi się, że może się on odbyć na przełomie sierpnia i września.

SZEREMETA O WALCE Z GOŁOWKINEM: CZAS DZIAŁA NA MOJĄ KORZYŚĆ >>>

- To samo miejsce, inny trener i nowa energia. Pracujemy nad tym, by trochę zmienić mój styl. Big Bear to unikalne miejsce, tutaj jest bardzo spokojnie. Mogę się odciąć od prywatnych spraw, rodziny i spać tyle, ile potrzebuję w trakcie ciężkich przygotowań - powiedział Gołowkin, który przygotowuje się pod okiem Johnathona Banksa. Poprzedni trener ''GGG'', Abel Sanchez regularnie trenował z Gołowkinem właśnie w Big Bear.

- Mam nadzieję, że sport powoli wróci do normalności. Nie mam tyle czasu na przygotowania, ile chciałbym mieć, mam jednak nadzieję, że uda mi się zbudować taką formę, że damy kibicom wielkie show - dodał Kazach, jeden z najlepszych zawodników wagi średniej w XXI wieku.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: teanshin
Data: 22-06-2020 19:58:21 
Na prawdę nie chcę nic odbierać Szaramcie ale jakie on by miał szanse z Kazachem nawet gdyby ten wyszedł do tej walki bez obozu a przygotowania ograniczył tylko do zrobienia wagi, czyli dieta i cardio?
 Autor komentarza: mpjzb
Data: 22-06-2020 22:28:31 
Dokładnie - GGG w prime mógłby pokonać absolutnie każdego w historii wagi średniej i mimo że jego legenda powoli przygasa, tak nadal nie widzę cienia szansy dla Kamila.
 Autor komentarza: MLJ
Data: 23-06-2020 08:41:33 
Niespecjalnie cieszę się z tej walki, bo Kamil nie miał typowej weryfikacji swoich mozliwości, jak choćby Sulęcki z Jacobsem, no ale mamy teraz takie czasy, że nie ma co chyba narzekać na jakiekolwiek zestawienia, nawet te podchodzące pod mismatche. 5% sznas na wygraną ma imo Kamil, końca spodziewam się w przedziale 5-6 rund. Każdy lepszy wynik będzie można uznać za sukces Szeremety.
 Autor komentarza: lubieznyzenon
Data: 23-06-2020 18:24:17 
Atomowe uderzenie Szeremety i lawina ciosów sprawi Gołowkinowi pierwszy w karierze nokaut.
 Autor komentarza: lubieznyzenon
Data: 23-06-2020 18:25:21 
@MLJ

5-6 rund? xD Szczodrze... jak to wyjdzie za 4 rundę to będzie cud.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.