HOPKINS: NAJPIERW BĘDZIE REMIS, W REWANŻU JOSHUA POKONA FURY'EGO

Legendarny Bernard Hopkins ma dość oryginalną optykę na dwie przyszłoroczne walki Tysona Fury'ego (30-0-1, 21 KO) z Anthonym Joshuą (23-1, 21 KO) o tytuł absolutnego mistrza świata wszechwag.

Wiecie już, że ci gladiatorzy mają zaboksować z sobą dwukrotnie. Za pierwszym razem wszystkie wpływy zostaną podzielone po równo, a w rewanżu w stosunku 60 do 40 na korzyść zwycięzcy pierwszego starcia. No chyba, że za pierwszym razem będzie remis, wówczas pieniądze z obu walk zostaną rozdane po równo. I właśnie taki scenariusz widzi najstarszy w historii mistrz świata.

- Za pierwszym razem pojedynek będzie wyrównany i sędziowie orzekną remis. W rewanżu jednak Joshua już pobije Fury'ego. Sami się przekonacie, w pierwszej walce będzie remis. Będzie trochę kontrowersji i równych rund. Potem Joshua pozna trochę lepiej rywala, jego słabości, dostosuje się pod niego i dlatego wygra za drugim razem. Będzie częściej szukał korpusu, aż w końcu trafi mocno na górę - przekonuje Hopkins.

Fury to panujący mistrz federacji WBC, z kolei Joshua dzierży pasy IBF, WBA i WBO.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Bongo
Data: 20-06-2020 01:34:34 
Żadnego remisu nie będzie!
 Autor komentarza: DaWeed
Data: 20-06-2020 09:47:21 
Hopkins to rasista. Po prostu ten cymbał nigdy chyba jeszcze nie postawił w walce na białego.
 Autor komentarza: sekundant
Data: 20-06-2020 10:10:59 
Nie tylko Hopkins. Żaden czarny nie postawi w walce na białego. Po czasach niewolnictwa, oni będą mieli kompleksy jeszcze przez wieki.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.