BROOK: KIEDY POKONAM CRAWFORDA, MOŻE DOSTAĆ REWANŻ

Walka mistrza świata WBO wagi półśredniej Terence'a Crawforda (36-0, 27 KO) z byłym czempionem tego limitu Kellem Brookiem (39-2, 27 KO) jest coraz bardziej możliwa, a Brytyjczyk mówi już, co zrobi po zwycięstwie.

TRENER SPENCE'A JUNIORA: BROOK BYŁBY NAJLEPSZYM RYWALEM CRAWFORDA >>>

Promotor Crawforda, Bob Arum sygnalizuje, że to właśnie Brook jest w tej chwili kandydatem numer jeden do walki z ''Budem'', choć ograniczenia podróży lotniczych dla ludzi spoza USA podczas pandemii koronawirusa mogą być pewnym problemem. Wygląda jednak na to, że Crawford może się zmierzyć z Brookiem przed ewentualną, planowaną obecnie raczej na przyszły rok walką z mistrzem WBA - Mannym Pacquiao.

- Ja i mój team jesteśmy bardzo zainteresowani walką z Crawfordem. To prawdziwa, wielka walka, która poruszy wyobraźnię kibiców po obu stronach Oceanu (...) Crawford nie walczył jeszcze z tak dobrym zawodnikiem jak ja. Jestem najlepszym i najsilniejszym z jego rywali, a kiedy go pokonam, on może dostać ode mnie rewanż, możemy walczyć w Anglii - powiedział Brook.

- Amerykańscy zawodnicy uwielbiają pytać, czy zdołam osiągnąć limit 147 funtów, czy zrobię wagę. To jest dla nich podstawowe pytanie, ale to pokazuje, że mnie szanują, znają moje umiejętności i sami siebie chcą przekonać, że będę miał kłopoty z robieniem wagi. To daje im pozorny komfort (...) Jestem w treningu i do jesieni będę więcej niż gotowy, by zatańczyć z Crawfordem. Zróbmy to! - dodaje ''Special K'', któy od czasu porażki z Errolem Spence'em Juniorem w 2017 roku odniósł trzy zwycięstwa, ostatnie w lutym 2020 roku, gdy znokautował Marka DeLucę firmowym lewym prostym.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Polakos
Data: 19-06-2020 17:42:22 
Gdyby to był Brook sprzed walki z Gołowkinem to powiedziałbym, że znakomite starcie w którym ciężko wskazać faworyta. Niestety takie obrzydliwe walki jak ta z Kazachem niszczą pięściarzom kariery, tym bardziej szkoda, bo Brook znajdował się w szczytowym momencie swojej przygody z boksem. Crawford dzisiaj zdecydowanym faworytem.
 Autor komentarza: MLJ
Data: 19-06-2020 18:55:40 
Dla usera @Polakos walka Brooka z GGG była orzydliwa, ale starcie Canelo z Khanem pewnie spełniało wszystkie normy uczciwości :)
 Autor komentarza: lubieznyzenon
Data: 19-06-2020 19:27:13 
Crawford nie jest duży. Ciekawie by to wyglądało, chociaż spodziewam się rozbicia Brooka i kolejnej kontuzji oczodołu po walce.
 Autor komentarza: puncher48
Data: 19-06-2020 19:40:27 
Crawford to zimny chirurg, tak zoperuję Brooka, że ten zakończy karierę, no chyba, że Terrence będzie kompletnie zardzewiały po tej przerwie i to w sumie jedyna szansa dla Kelly'ego w tym zestawieniu.
 Autor komentarza: t4b4x0
Data: 19-06-2020 20:01:57 
Po tym co Spence i GGG zrobili Brookowi.. tutaj bedzie mysle efektowna czasowka i koniec kariery Brooka
 Autor komentarza: samqualis
Data: 19-06-2020 20:41:59 
A cipa MLJ jak zwykle kompleks Canelo xD zajmij sie pionie swoim przydupasem z kazachstanu i o walce roku z Szeremeta xD
 Autor komentarza: MLJ
Data: 20-06-2020 09:21:52 
Japa kundlu bo hycel podjedzie..
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.