TRENER CALLUMA SMITHA: LUDZIE CANELO ZŁOŻYLI NIEPOWAŻNĄ OFERTĘ

Trener mistrza świata WBA wagi super średniej Calluma Smitha (27-0, 19 KO), Joe Gallagher twierdzi, że ludzie Saula Alvareza (53-1-2, 36 KO) złożyli Brytyjczykowi niepoważną ofertę, ale wciąż pozostaje otwarty na kolejne. 

- Negocjacje z Canelo się przedłużały, w pewnym momencie wydawało się, że dograliśmy już walkę, ale team Meksykanina zaczął się wahać między mną i Billym Joe Saundersem. To chyba Saunders zmierzy się z Alvarezem we wrześniu, a ja idę swoją drogą - powiedział niedawno Smith.

- Canelo to zagadka, trudno go odczytać w ringu i poza nim. Ktoś go jednak w końcu dopadnie. Walka Canelo z Callumem byłaby wspaniała. Tylko od ludzi Canelo zależy, czy poważnie do tego podejdą. Jeżeli tylko chcą, mogą walczyć z numerem jeden. Wszystko, co muszą zrobić, to powiedzieć: ''chcemy walki ze Smithem'' i zapłacić - tako rzecze Gallagher.

- Jeżeli naprawdę chcą tej konfrontacji, to złożą poważną ofertę. Nie taką, jak ostatnio, gdy Callum zaakceptował warunki, a ludzie Canelo nie odezwali się ponownie - dodaje trener ''Mundo'', który celuje teraz w walkę z byłym czempionem wagi średniej, zdetronizowanym w zeszłym roku przez Canelo Danielem Jacobsem.

Tymczasem kandydatami do walki z Alvarezem wciąż pozostają według amerykańskich mediów Billy Joe Saunders (choć podobno perspektywa walki z Brytyjczykiem się oddala), Siergiej Derewianczenko, Caleb Plant, Ryota Murata, David Benavidez i Anthony Dirrell. 

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.