PIERWSZYM WYBOREM PACQUIAO, POTEM THURMAN, PORTER, BROOK I UGAS

Bob Arum nie ukrywa, że chciałby skonfrontować Terence'a Crawforda (36-0, 27 KO) z Mannym Pacquiao (62-7-2, 39 KO). Ale co będzie, jeśli nic z tego nie wypali? Szef grupy Top Rank ma już przygotowaną listę czterech "rezerwowych".

Kogo upatrzył sobie Arum? To Keith Thurman (29-1, 22 KO), Shawn Porter (30-3-1, 17 KO), Yordenis Ugas (25-4, 12 KO) i Kell Brook (39-2, 27 KO). Problem w tym, że pierwsza trójka boksuje na galach konkurencyjnego projektu PBC Ala Haymona. Najłatwiej byłoby załatwić Arumowi walkę z Brookiem.

Crawford zasiada na tronie WBO wagi półśredniej. Errol Spence to mistrz WBC i IBF, ale on raczej spotka się teraz z Dannym Garcią. Tytuł WBA dzierży właśnie Pacquiao.

- Najbardziej dla Terence'a chciałbym walki z Mannym, to jest nasz pierwszy wybór. To oczywiście wymaga wielkiego budżetu, ale mieliśmy już propozycje z Bliskiego Wschodu. Thurman, Ugas i Porter to zawodnicy Ala Haymona, lecz dobrze ostatnio wygląda nasza współpraca i nie wydaje mi się, aby to był wielki problem. No i jest też Brook, który kontaktuje się ze mną prawie co tydzień - mówi Arum.

- Przecież oni nie mogą unikać mnie w nieskończoność. Zmieniłem kategorię na półśrednią tylko po to, by mierzyć się z najlepszymi i szukać najlepszych dostępnych walk - irytuje się Crawford.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Polakos
Data: 15-06-2020 15:35:50 
Crawford przy tylu osiągnięciach ma tak mało jakościowych rywali na koncie, że można się złapać za głowę. W jego przypadku każde nazwisko wymienione wyżej wygląda bardzo atrakcyjnie.
 Autor komentarza: MLJ
Data: 15-06-2020 16:17:19 
Walka z Brookiem, o ile ten da rade zjechać do 147 całkiem fajna. Brook to wciąz świetny zawodnik. Jeśli jego Crawford zdeklasuje i rozbije jak wszystkich swoich poprzednich rywali, to jestem spokojny o konfrontacje Terrenca z resztą kozaków w junior półśredniej. 32 lata Crawforda - czas na naprawdę mocne walki i nazwiska.
 Autor komentarza: puncher48
Data: 15-06-2020 17:52:49 
Gamboa, Khan, Benavidez jr. jak na tyle walk i prezentowany poziom sportowy, to żałośnie mało.Crawford powinien unifikować i robić super wydarzenia sportowe, a wielkie pieniądze wpływać na jego konto, a tu nie ma, ani jednego, ani drugiego.Trzy - Cztery lata i rękawice trzeba będzie zawiesić na kołku i to nie jego przeczekają, ale on przeczeka swoją karierę.
 Autor komentarza: EwaBrodnicka
Data: 15-06-2020 18:44:22 
Miech on jak najszybciej ucieka od Aruma bo nigdy nie doczeka się poważnych walk, Crawford to obecnie najbardziej utalentowany i wszechstronny zawodnik a resume ma przeciętne
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.