STEVENSON: GOŁOWKIN Z WALKI Z DEREWIANCZENKĄ PRZEGRAŁBY Z PACQUIAO

Dziesięć dni temu Freddie Roach - wieloletni trener Manny'ego Pacquiao (62-7-2, 39 KO), stwierdził, że dobrą opcją byłoby starcie z Giennadijem Gołowkinem (40-1-1, 35 KO). Większość ekspertów ze zdumieniem przyjęło ów deklarację, ale spore szanse "Pac-Mana" w takiej potyczce widzi Shakur Stevenson, wielka gwiazda niższych kategorii.

- Jedno musicie pamiętać o Mannym, jemu nie chodzi o wygrywanie, tylko o wygrywanie z najlepszymi. Podoba mi się pomysł starcia z Mikeyem Garcią, lecz Manny rozważa, czy nie iść wyżej z wagą, a wyżej jednym z najlepszych jest Gołowkin. Waga średnia to byłoby lekkie szaleństwo i będę mu to odradzał, z drugiej jednak strony kiedy w przeszłości awansowaliśmy do wagi półśredniej, myślałem podobnie. A przecież udało się. Pacquiao wciąż jest w znakomitej formie i walka z Gołowkinem jest realna - mówił na początku miesiąca Roach.

- Moim zdaniem to całkiem dobra walka i wcale nie taki zły wybór dla Manny'ego. On wciąż potrafi boksować na bardzo wysokim poziomie, z kolei Gołowkin schodzi ostatnio mocno w dół. To już nie ten sam "GGG" co jeszcze do niedawna. Pacquiao jest bardzo szybki i wie co robi w ringu. Dużo zależy od tego, jakiego Gołowkina byśmy zobaczyli. Jeśli takiego jak ostatnio, to Manny miałby naprawdę szansę go pokonać. Gołowkin z walki z Derewianczenką według mnie przegrałby z Mannym - stwierdził Stevenson.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: annastefczyk
Data: 15-06-2020 11:13:45 
na początku walki pewnie by wygrywał... ale jak Gienek by go trafił pare razy... bylo by podobnie jak z Brokiem.
 Autor komentarza: Pyskatyy
Data: 15-06-2020 11:41:50 
Ten to niech się zajmie biciem(niekoniecznie kobiet), zamiast takimi analizami. Gołowkin miał ciężką przeprawę z Ukraińcem, bo Derewianczenko to nie jest jakiś kotlet do ubicia. Wiadomo, że Kazach leci z formą w dół, bo trudno by było inaczej. Ale Paquiao byłby bez szans w potencjalnym starciu, bo jest po prostu za mały, a jego ofensywny styl byłby wodą na młyn dla Gołowkina.
 Autor komentarza: puncher48
Data: 15-06-2020 11:48:07 
To miałby być super fight, czy freak fight? Moim skromnym zadaniem, szala przechyla się na to drugie.
Tupac ewidentnie gada pierdoły.
 Autor komentarza: MLJ
Data: 15-06-2020 11:49:55 
Dwie, trzy rundy kicania Manny'ego aż Golovkin by w odpowiednim momencie skrócił ring, czymś go zahaczył, zraniłna korpus, albo na głowę i prawdopodobnie cięzko znokautował, tak samo zresztą byłoby z Brookiem gdyby go narożnik nie poddał.
Pomysł walki od czapy. Straciłbym chyba szacunek do Kazacha jakby chciał takiej rywalizacji, a tym radziej jakby do takiej walki doszło.
 Autor komentarza: Pyskatyy
Data: 15-06-2020 11:56:38 
Spokojnie Panowie. Zaraz pojawi się naczelny krytyk Gołowkina- niejaki samqualis i nie czytając nawet artykułu(bo śmiem twierdzić, że umie tak czytać jak i pisać), poleci w stronę Kazacha ze swoimi inwektywami, że jak ta cipka śmie wyzywać na pojedynek dużo mniejszego Pacquiao xD
 Autor komentarza: annastefczyk
Data: 15-06-2020 14:51:51 
@pyskaty
hahaha :D wydaje mi sie ze ten samqualis , to jest gosciu z konta " vitalijkliczko" czy jakos tak (pewnie zasłużonego banika dostał) takie same bzdury pisze jak tamten down :) a i słowo borat, on go tak nazywal zawsze xD
 Autor komentarza: Pyskatyy
Data: 15-06-2020 15:09:22 
@annastefczyk

Mówisz o tym gościu, co miał tu też takie nicki jak milek i juventus? Nie wiem czy to ten sam, bo tamten to pisał jak totalny analfabeta, żaląc się później, że klawiatura mu się zepsuła. No ale w sumie ten sam prosty tok rozumowania, więc może samqualis to ten "vitalijkliczko" po metamorfozie, z naprawioną klawiaturą xD
 Autor komentarza: Polakos
Data: 15-06-2020 15:33:27 
Tylko w ostatnich czterech latach: Brook, Wade, Rolls, Martirosjan, Szeremeta. Naprawdę by kogoś zdziwił wybór Pacmana?
 Autor komentarza: MLJ
Data: 15-06-2020 15:49:31 
Polakos
Skoro przypominasz wybory Golovkina, to może warto też wybory Rudego : Khan, Kirkland, Fielding
Poza tym przypomnij skąd i dlczego wziął się Martirosyan. Jeśli nie pamiętasz, to chętnie Ci przypomnę, był to zawodnik w zastępstwie, bo Twoje bóstwo oficjalnie wpadło na wpierdalaniu dopingu..
 Autor komentarza: samqualis
Data: 16-06-2020 09:45:54 
O juz dawno tyle gowien sie nie zlecialo do jednego postu , no prosze hahaha.
I jeszcze ten przgraniec zyciowy mlj ktory jak zwykle nie wytrzymal cisnienia ze to temat o gieni i wyskoczyl z jakimis wyborami Canelo xD idiot.

Wcale sie nie zdziwie jak ten smieszny team golovkina wybierze Pacmana. Drewniaczenko zoltka juz obil z Canelo nie ma szans a maly pacquaio moze podtrzymac mit o poteznym ciosie
 Autor komentarza: samqualis
Data: 16-06-2020 09:49:00 
I ta zenujaca annastafczyk co nie istnieje na tym portalu tylko zawsze pojawia sie tam gdzie ja jestem. Ciekawe kogo to drugie konto do brudnej roboty xD slabo trolle slabo
 Autor komentarza: MLJ
Data: 16-06-2020 20:19:05 
Znowu stulejarzu szarpiesz za nogawkę ? pisałem z chrześniakiem CJ Ross - Polakosem, chyba że to Twoje drugie konto, co by mnie specjalnie nie zdziwiło. Wracaj do budy i czekaj pizdeczko na tematy o Golovkinie.
 Autor komentarza: annastefczyk
Data: 17-06-2020 14:32:46 
@pyskatyy
haha bardzo możliwe że to on :D przygłup bedzie przygłupem... a nowe konta tego nie ukryją :))
@samqualis dla ciebie przybłędo z urojeniami, Pani Anna.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.