WIDEO: CAŁA WALKA ADAMA KOWNACKIEGO Z ROBERTEM HELENIUSEM

Siódmego marca tego roku doszło do dużej, dla polskich kibiców wręcz szokującej niespodzianki w brooklyńskim Barclays Center. Najlepszy obecnie polski zawodnik wagi ciężkiej, Adam Kownacki (20-1, 15 KO) przegrał przed czasem z Robertem Heleniusem (30-3, 19 KO). Premier Boxing Champions przedstawiło wczoraj kibicom cały ten pojedynek w jakości HD.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: puncher48
Data: 12-06-2020 18:59:26 
Kownacki nie wziął przykładu z Chisory, który wyraźnie wygrał z Robertem, ale nie udało mu się z sędziami, z kolei nasz pięściarz przegrał bezdyskusyjnie, chociaż wydaję się, że Robert już powoli pękał i wyłącznie pycha doprowadziła Kownackiego do zguby, a właściwie opuszczone ręce. Ten kubeł zimnej wody może być bezcenną lekcją i wyjdzie mu tylko na dobre.
 Autor komentarza: teanshin
Data: 12-06-2020 20:24:11 
Niestety Adaś jeszcze nie raz dostanie baty w takim stylu. On już nic w swoim boksie nie zmieni. Teraz wydaje mi się że on będzie czekał do tej walki o pas żeby spieniężyć to na co pracował i w przypadku przegranej, a tak będzie na pewno, przejdzie na emeryturę.
 Autor komentarza: zamek9
Data: 13-06-2020 18:51:47 
Sędzia powinien wcześniej wyliczyc Kownackiego, przed prawdziwym nokdaunem dostał po wymianie w narożniku i dotknął kolanem maty ringu, jeśli by go sędzia wyliczył(co powinien zrobić) to by doszedł do siebie przez te 8 sekund i później nokatu pewnie by nie było, niestety uznał że to potknięcie, Kownacki był jak sie okazało mocno zamroczony i zaraz później padł po bombie praktycznie nie wyprowadzając ciosu, po tym juz nie mógł dojść do siebie...
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.