WIDEO: SKRÓT GALI GROMDA FIGHT CLUB

Za nami pierwsza gala federacji GROMDA. Ci, którzy nie kupili PPV, niech żałują. Poniżej prezentujemy urywki - na rozgrzewkę przed drugą edycją.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Bongo
Data: 11-06-2020 18:47:58 
Da się to oglądać ale nie potrwa długo nim komuś stanie się poważna krzywda gdyż można tam naćpać się i okładać bez pamięci
 Autor komentarza: puncher48
Data: 11-06-2020 20:17:06 
Ciekawe czy w finale finałów będzie super fight Pitt vs Norton?
 Autor komentarza: teanshin
Data: 11-06-2020 20:36:15 
Ten Tyson to bokser amator, startował podobno w wadze do 80kg, widać że sporo mięsa przybrał w ostatnich latach. Na YT jak napisałem że był nafukany jak niemiecki żołnierz to mnie objechali jak młodego a u Borka w studiu kiedy Pindera wspomniał o mocno naładowanych bateriach Tysona to wszyscy zaczęli się śmiać, każdy wiedział o co chodzi.
 Autor komentarza: Clevland
Data: 11-06-2020 21:28:45 
Szkoda że urywki takie krótkie.
Nie widać całych akcji.
Przydałoby się pokazać dodatkowo najciekawsze obrony, kontry itd.

Byłby to dodatowo materiał dla tych którzy chcieliby wziąć udział w kolejnych edycjach.
 Autor komentarza: Stieczkin
Data: 11-06-2020 22:08:03 
Ciekawe będą kolejne edycje. Teraz, kiedy wszyscy już wiedzą i widzą, czego można oczekiwać, spodziewam się wysypu mutantów skaczących jak nakręcane zajączki, przy których ten Tyson będzie kruszynką. Mam tylko nadzieję, że nie skończy się to zawałem któregoś z tych atletów. Już Kimbo Slice pokazał jak się to robi, więc tutaj może znaleźć zagorzałych naśladowców :P
 Autor komentarza: Ygnac
Data: 12-06-2020 09:27:56 
Co to ma wspólnego ze sportem?
Efektowne nokauty... jeszcze brakuje tylko efektownej śmierci w ringu. Może wyposażyć zawodników w siekiery, będzie więcej krwi?
 Autor komentarza: Nestor
Data: 12-06-2020 09:35:58 
Kolega BONGO napisał 100% rację - kwestia czasu, jak ktoś zginie w tych pseudo-rozgrywkach rodem spod nocnego w weekend. Już tym razem chyba zwieźli kogoś na noszach, zaś Tyson powinien mniej sypać przed występem. Kilka dni temu na Orgu pokazywano przegraną walkę Tysona z amatorki, gdzie wyglądał jak licealista o wadze 70 kg. Teraz wygląda jak byk rozpłodowy, ciekawe co i ile brał ...
 Autor komentarza: Stieczkin
Data: 12-06-2020 13:07:20 
@Ygnac
Siekiery? Właściwie to niezły pomysł. Chcącemu nie dzieje się krzywda. Jeśli ktoś chciałby się bić na siekiery, to mogłoby być ciekawie. Ale to niestety jeszcze bezprawne, więc można tylko pomarzyć.

@Nestor
Co Tyson brał? Pytanie źle postawione. Raczej - czego nie brał? Chociaż tutaj akurat wygląda na klasyczny "zestaw kibica", bez większych odchyleń czy eksperymentów. Można ewentualnie dywagować, co brał tuż przed walkami, że tak go nosiło.

Teraz organizatorzy Gromdy mają zagwozdkę. Albo udadzą, że nic nie widzą i w kolejnych edycjach zobaczymy dopiero niezłe cuda, albo to mocno ukrócą, ale wtedy widowisko będzie mniej więcej takie, jak walki Irish Travellers na YT, czyli takie sobie.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.