MARIUSZ WACH: JESTEM STARYM PROSPEKTEM, WCIĄŻ CHCĘ WALKI Z KABAYELEM

- Nie jest tajemnicą, że chcę wrócić do rozmów z Niemcami o walce z Kabayelem. Czuję, że temat wróci pod koniec roku. Ten facet powinien mi pasować i wierzę, że mogę go pokonać. A gdyby tak się stało, moje akcje naprawdę podskoczyłyby bardzo wysoko. Po to jest też trochę ten pojedynek z Johnsonem, żeby złapać formę i ją przetrzymać. Częste starty mi służą, bo wystarczy krótka przerwa, a od razu wszystko zaczyna mnie boleć, skacze waga i po prostu źle się czuję. A gdy jestem w cyklu treningowo-startowym, czuję się od razu lepiej. Teraz bawię się boksem, co nie oznacza wcale, że nie będę jeszcze dawał dobrych walk - mówi Mariusz Wach (35-6, 19 KO), który w piątkowy wieczór spotka się z byłym pretendentem do pasa WBC wagi ciężkiej, Kevinem Johnsonem (34-16-1, 18 KO).

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Callisto
Data: 09-06-2020 20:17:45 
Genialna narracja, ide sie z tego wszystkiego napic suchej wody.
 Autor komentarza: puncher48
Data: 09-06-2020 20:17:52 
Johnson kiedyś to był naprawdę dobry defensor, oczywiście nigdy nie imponował umiejętnościami ofensywnymi, a po laniu od Joshuy i poturbowaniu przez Bakole jest już dobrze pokaleczony, oczywiście nie liczę na znakomity pojedynek bo i style prowadzenia walki głównych bohaterów, nam tego nie gwarantują, niemniej aktywny jak z Millerem,Szpilką, czy Whytem Wach, będzie nie do przeskoczenia dla Kevina, a potencjalne starcie z Kabayelem mogłoby być naprawdę interesujące.
 Autor komentarza: MLJ
Data: 09-06-2020 20:21:44 
Stary prospekt, młodociany weteran :)
 Autor komentarza: Clevland
Data: 09-06-2020 21:10:44 
Teraz nie ma możliwości ale Mariusz mógłby skonsultować się np. z trenerem Tysona Fury w kwestii zadawania ciosów z pełnym skrętem...
Fury miał z tym problem stąd bił pacankami.
W ostatniej walce bił już jak trzeba.
A koń jest większy od Mariusza.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.