MOŻLIWA WALKA PACQUIAO vs GOŁOWKIN?

Freddie Roach stworzył z Mannym Pacquiao (62-7-2, 39 KO) doskonały duet, który zaowocował mistrzowskimi walkami w różnych kategoriach. I choć sławny Filipińczyk ma już 41 lat, to wciąż mierzy ryzykownie i bardzo wysoko.

"Pac-Man" skakał po limitach i zaskakiwał, wiele razy bijąc dużo większych od siebie. Równie sławny trener przekonuje, że możliwa jest nawet walka z Giennadijem Gołowkinem (40-1-1, 35 KO), który od lat sieje terror w wadze średniej.

- Jedno musicie pamiętać o Mannym, jemu nie chodzi o wygrywanie, tylko o wygrywanie z najlepszymi. Podoba mi się pomysł starcia z Mikeyem Garcią, lecz Manny rozważa, czy nie iść wyżej z wagą, a wyżej jednym z najlepszych jest Gołowkin. Waga średnia to byłoby lekkie szaleństwo i będę mu to odradzał, z drugiej jednak strony kiedy w przeszłości awansowaliśmy do wagi półśredniej, myślałem podobnie. A przecież udało się. Pacquiao wciąż jest w znakomitej formie i walka z Gołowkinem jest realna - powiedział Roach.

Manny rzeczywiście przeżywa drugą młodość. W ostatnich trzech startach odprawiał kolejno Lucasa Matthysse (TKO 7), Adriena Bronera (PKT 12) i Keitha Thurmana (PKT 12). Wszystkie potyczki odbyły się w limicie dywizji półśredniej.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: puncher48
Data: 05-06-2020 11:31:20 
Już samo to, że takie pomysły rodzą się w głowach pełnych marzeń, a jednocześnie niespełna rozumu, aż się prosi, aby popukać się w czoło. Pacquiao w wadze średniej z Gołowkinem, to jak Adamek z Kliczko w ciężkiej.
 Autor komentarza: MLJ
Data: 05-06-2020 11:56:59 
Chyba straciłbym cały szacunek do kazacha, jakby sobie takiego (z całym szacunkiem dla umiejętności Manny'ego) rywala zaaplikował.
Manny w średniej owszem, gdyby rywalem był tam panujący mistrz jego gabarytów (Cotto)

Jak do najlepszego średniego Golovkina, wyszedł większy od Manny'ego welter - Brook to prawie stracił oko, nie mówiąc o zdrowiu.

Pacman ma co najmniej dwie, trzy fajne walki do skręcenia w welter (Danny i Mikey Garcia, Crawford, czy Sence jr.) i niech się tego trzyma.
 Autor komentarza: Marduk
Data: 05-06-2020 12:31:08 
To zły pomysł. Manny nie powinien tego robić. Może odnieść bardzo mocną porażkę, straci sporo zdrowia, jego notowania spadną (w tym zarobki).
 Autor komentarza: sludgehc
Data: 05-06-2020 15:18:30 
prędzej widziałbym spence'a z golovkinem :D
 Autor komentarza: Polakos
Data: 05-06-2020 15:35:26 
Tak patrząc na całą karierę Gołowkina to naprawdę bym się nie zdziwił gdyby wyciągnęli Pacmana do walki.
 Autor komentarza: samqualis
Data: 06-06-2020 11:48:45 
Na nic wiecej ich nie stac tylko na duzo mniejszego Pacquiao, to juz norma
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.