BANKS: GOŁOWKIN WCIĄŻ SIĘ ROZWIJA, PRACA Z NIM TO PRZYJEMNOŚĆ

- On wciąż się rozwija jako zawodnik. Trzecia walka z Canelo? Może być waga średnia, ale i super średnia - mówi Johnathon Banks, szkoleniowiec Giennadija Gołowkina (40-1-1, 35 KO). Zanim jednak dopełni się trylogia, najpierw sławny Kazach spotka się z naszym Kamilem Szeremetą (21-0, 5 KO).

- Trenowanie tego faceta to prawdziwa przyjemność. Jego ciało i organizm dobrze reaguje na naszą pracę. Kiedy walczył z Derewianczenką, nie był przygotowany na sto procent, uparł się jednak, by wystąpić. A ja wiedziałem, że Derewianczenko da nam trudną przeprawę - mówi dawny rywal Tomka Adamka i trener Władimira Kliczki.

- Giennadij pomimo pandemii cały czas pozostawał w treningu i przygotowywał się do walki z Szeremetą. On chce wypełnić swoje zobowiązania i stoczyć obowiązkową obronę. Widzę, że cały czas się rozwija i robi postępy, z obozu na obóz poprawia swój warsztat. Wciąż bardzo zależy mu na trzeciej walce z Canelo, czy to w wadze średniej, czy super średniej. Uważam nawet, że w super średniej mielibyśmy przewagę, bo Giennadij jest naturalnie większy niż Alvarez - dodał Banks.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: poszukiwacz
Data: 04-06-2020 14:11:40 
Też uważam, że w superśredniej lepiej byłoby wyjść Gieni do rudego kochasia sędziów.
 Autor komentarza: puncher48
Data: 04-06-2020 14:42:00 
Według prognoz Banksa to zapewne Gołowkin swój szczyt osiągnie w wieku 45 lat, gdyby to była waga ciężka to byłbym w stanie w to uwierzyć, ale w średniej, czy to super średniej, trzeba być szybkim. Sama odporność i cios jak u Foremana nie wystarczy na nieustanną dominacje, a lata lecą nieubłaganie.
 Autor komentarza: teanshin
Data: 04-06-2020 20:39:18 
Cieszę się że Genek ma jeszcze możliwości na poprawę i udoskonalenie swoich możliwości, w końcu nie lada przeprawa przed nim. Nasz Białostocki bombardier już szykuje technikę kanonady ciosów na tułów Kazacha po których ten ma się rozsypać. Poza tym GGG to już ringowy dziadek i tu znów maluje się kolejna szansa naszego killera gdyż Golovkim po kanonadzie ciosów na korpus może się zestarzeć jeszcze o 25 lat.
 Autor komentarza: kiler
Data: 04-06-2020 23:26:31 
Kurcze Genie oszukali dwa razy, a mowic ze gienia bierze rywali złych,a chwalic rudego ze wziol nie z swojej wagi kowalowa juz w past prime to fajnie rudy kozak poszedł z wago wyzej, przeciez rudy zawsze w dniu walce wazy wiecej nawet jak wchodzil do Gieni to miał w dniu walki limit półciezki, Ruda to zawsze fałszywa gnida
 Autor komentarza: samqualis
Data: 05-06-2020 00:19:18 
"mowic ze gienia bierze rywali złych,a chwalic rudego ze wziol nie z swojej wagi kowalowa juz w past prime"

Rolls i szeremeta we dwoch w ringu nie dali by rady Kovalowi. Zreszta jak rusek w 2019 roku zdeklasowal eleidera alvareza czy zastopowal mlodego dzika yarde to nikt nie mowil ze jest past prime a tu trzy miesiace pozniej wpierdol od mniejszego cynamona i siergiej stal sie past prime rozbitym dziadkiem? Brawo trolle xD

Przypominam ze kovalev jest mlodszy od ggg,chetnie bym zobaczyl ich walke ale cipka z kazachstanu nie ma jaj zeby wynurzyc sie ze sredniej a co dopiero dwie w gore i to do kogos takiego jak rusek ;)
 Autor komentarza: kiler
Data: 05-06-2020 00:56:09 
Przypominam ze kovalev jest mlodszy od ggg,chetnie bym zobaczyl ich walke ale cipka z kazachstanu nie ma jaj zeby wynurzyc sie ze sredniej a co dopiero dwie w gore i to do kogos takiego jak rusek ;)

No tak Rudy najlepszy, A przypominam że ta cipka z kazachstanu pokonała rudo cipke naszprycowano dwa razy, dziekuje dobranoc
 Autor komentarza: poszukiwacz
Data: 05-06-2020 08:15:18 
I pojawił się następny łoś ala dzwoneczek co wyzywa mistrzów....zawsze ten sam schemat: tekst o braku nabiału i coś o cipkach, pizdeczkach - to jakiś kompleks zapewne, taki deficyt - ciągłe powtarzanie o czymś dla siebie nieosiągalnym.
 Autor komentarza: Clevland
Data: 05-06-2020 08:17:16 
Za Canelo stoją takie pieniądze, że pytaniem jest ile Kovaliow dostał za podłożenie się.
Zresztą było to widać w trakcie walki.
 Autor komentarza: MLJ
Data: 05-06-2020 08:30:12 
Z pokonaniem Kowaliowa jest taki myk, że Rusek walczył pod koniec sierpnia z Yarde (wygrał, ale po ciężkiej walce) i tuż na początku listopada juz mierzył się z Alvarezem. To nie było nawet dwa i półmiesięca, czego w ogóle nie powinno być miejsca. Problem w tym że Kowaliow negocjował z Canelobuterolo jeszcze przed walką z brytyjczykiem bo zapewne spodziewano sie łatwiejszej przeprawy. Kto wie czy jeszcze przed walką z Yarde, Rosjanin nie przygarnął jakiejś sumki za walkę z canelo, lub po prpstu nie podpisał już kontraktu. Kontrakt oznaczał że musi sie mierzyć i skazać na Łaskę #teamwuołowina. Rudy wyznaczył mu termin listopadpowy, nie dająć czasu na odpoczynek zmęczonemu Kowaliowowi. Kowaliow okazał się albo bardzo pazerny, albo nie miał wyjścia i musiał tę walkę odbębnić w listopadzie. Ale nie zmienia to faktu że uczciwa rywalizacja jest po prostu niemożliwa z tym rudym szmaciarzem.

Tylko ślepiec, albo wyjątkowej maści kretyn nie dostrzega regularych kombinacji Alvareza. To nie są tylko sędziowie (Golovkin, Lara, Mayweather jr.), to są zapiski o limitach wagowych w kontraktach (Jacobs, Fielding), wyciągania ludzi z niższych wag (Khan), uciekanie przed programem antydopingowym (CBP-od WBC), obrażanie się na federacje za narzuconego rywala (Golovkin), walki z klasowymi rywalami tylko w ciepłym kurwidołku w Las Vegas (gdzie się ma protekcję) i przede wszystkim koksowanie (Clenbuterol, na którym Alvareza oficjalnie złapano).
Jeżeli gość z tyloma numerami jest ponoć numer 1 p4p, to boks jest w bardzo głebokiej, czarnej dupie.
 Autor komentarza: Pyskatyy
Data: 05-06-2020 13:38:31 
@MLJ

Wszystko i na temat.

@Samqualis

Wyjdź do Gołowkina i powiedz mu, że jest cipką. W ogóle gościu piszesz takie pierdoły jakbyś żył w jakimś Matrixie. Pisałeś mi kiedyś, że Gołowkin wygrał z Alvarezem tylko w mojej chorej wyobraźni. I to nawet po tym, jak user MLJ przedstawił Ci werdykty kilkudziesięciu dziennikarzy odnośnie tej walki. Mam przeczucie, że sam jesteś rudy, nie masz kolegów, bo lubisz być konfidentem i chyba widziałem Cię u Walaszka w "Blok Ekipa".
 Autor komentarza: samqualis
Data: 05-06-2020 13:39:41 
MLJ

A wiesz miernoto ze Koval naprzyklad do takiego Cleverlego wyszedl po dwoch miesiacach od poprzedniej walki ? Do Hopkinsa po trzech miesiacach od poprzedniej ?
I co kurwa tam tez plakal ze byl zmeczony i nie mial czasu na odpoczynek ? nie. Bo to zwykla wymowka porazki ktora łykają takie pelikany i pizdy jak ty xD
 Autor komentarza: samqualis
Data: 05-06-2020 13:41:38 
Pyskatyy

Ty juz sie kiedys popisales i zostales osmieszony wiec nie wiem co ty tu szukasz xD
 Autor komentarza: samqualis
Data: 05-06-2020 13:44:51 
Nikt cie tu na powaznie nie bierze takze zegnamy elo bye czesc
 Autor komentarza: MLJ
Data: 05-06-2020 13:52:33 
samqualis

Nie rozumiesz głąbie, że jest różnica wyjść do kolejnej walki po dwóch czy trzech miesiącach gdy się miało w ringu spacerek, a co innego gdy się wychodzi do ringu po bitwie w której było sie na skraju nokautu i przeboksowało prawie 11 rund ?
Przytoczyłeś dwie walki Kowaliowa. Zobacz ile walczył w nich rund zanim wyszedł do Cleva i Kata.
Głupiś jest jak but
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.