WASILEWSKI CHCE TRYC vs PARZĘCZEWSKI: KTO DA WIĘCEJ, ORGANIZUJE WALKĘ

No to zaczynamy zabawę. Po podpisaniu umowy pomiędzy TVP a grupami Mateusza Borka i Mariusza Grabowskiego zaczęto spekulować nad potencjalnymi zestawieniami zawodników obu grup z pięściarzami stajni Knockout Promotions. Szef tej ostatniej, Andrzej Wasilewski, wyszedł dziś na Twitterze z inicjatywą walki Roberta Parzęczewskiego (24-1, 16 KO) z Mateuszem Trycem (9-0, 5 KO). 

- Finalnie spotykamy się w końcu i rozpoczynamy nowa erę. Myślę, że najciekawsza walka zawodników, z oryginalnych kategorii wagowych, to walka Tryc - Parzęczewski w 76 kg. I taką walkę proponuję. Kto zaproponuje więcej, ten organizuje walkę. Myślę, że to absolutnie fair. Co na to kibice? - napisał na swoim Twitterze Wasilewski. 

Kiedy użytkownicy zaczęli pytać, po co robić akurat taką walkę, promotor krótko skwitował: - Dla kibiców choćby. I żeby sprawdzić kto jest najlepszy w Polsce w 76 kg - odpowiedział.

- Powiedzmy sobie szczerze, że ta walka techniczne bardzo łatwa do zrobienia, a cieszyć się będzie (bez żadnej złośliwości) nieporównywalnie większym zainteresowaniem niż najbliższa walka Roberta Parzęczewskiego - skomentował potencjalne starcie Tryca z Parzęczewskim szef grupy Knockout Promotions i promotor m.in. Artura Szpilki, Krzysztofa Głowackiego oraz Kamila Szeremety.

Wasilewski na Twitterze zastanawiał się także nad innymi pomysłami. Jednym z nich jest potyczka Sebastiana Ślusarczyka z Markiem Matyją. - Matyja kontra Ślusarczyk? Też jakiś pomysł. Chyba fajna walka - odpowiedział Michałowi Koperowi Wasilewski.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.