JUŻ NIEDŁUGO REWANŻ GONZALEZ vs ESTRADA!

Informowaliśmy już Was o projekcie Fight Camp, czyli galach w wielkiej posiadłości rodziny Hearnów w Brentwood w hrabstwie Essex. Pierwsza taka impreza wystartuje 18 lub 25 lipca. Eddie Hearn równolegle zamierza wrócić na rynek amerykański.

Szef grupy Matchroom ma wrócić do Ameryki i na antenę platformy DAZN na przełomie lipca i sierpnia. I już na samym początku chce dać kibicom wielką walkę małych wojowników.

Chodzi o wyczekiwany rewanż i unifikację w wadze super muszej, czy też jak kto woli junior koguciej. Naprzeciw siebie mają stanąć Roman Gonzalez (49-2, 41 KO) - mistrz WBA, oraz Juan Francisco Estrada (40-3, 27 KO), champion WBC.

Panowie spotkali się pod koniec 2012 roku - jeszcze w dywizji junior muszej. Wówczas po świetnych dwunastu rundach na punkty zwyciężył "Chocolatito". Po niespełna ośmiu latach Estrada dostanie w końcu szansę rewanżu. Bo dwóm innym rywalom, którzy pokonali go w przeszłości, odgryzł się potem z nawiązką.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: MLJ
Data: 30-05-2020 12:20:41 
Tym razem stawiam na Estradę. Gonzalez nie jest już tym samym zawodnikiem co przed dwumeczem z Wangekiem, choć wciąż potrafił całkiem solidnego gościa zdemolować (Khalid Yafai). Tylko że Yafai nikogo na rozkładzie wybitnego nie miał. Estrada to inny level.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.