WIDEO: OFICJALNA ZAPOWIEDŹ GALI GROMDA - WALKI NA GOŁE PIĘŚCI

Już 6 czerwca odbędzie się pierwsza edycja wyjątkowego turnieju GROMDA Fight Club: Walki na gołe pięści. Szesnastu żądnych krwi wojowników wyjdzie do ringu, ale tylko jeden zgarnie 100 tysięcy złotych nagrody. Dodatkiem do karty głównej będzie kilka pojedynków specjalnych z udziałem gwiazd polskich ringów.

Dostęp do transmisji PPV w cenie 19,99zł kupisz TUTAJ

# Turniej walk na gołe pięści o 100 tysięcy złotych!
# Mały, oldschoolowy ring 4x4 metry
# 4 rundy po 2 minuty, 5. runda do końca
# "Extra fighty" z udziałem polskich puncherów
# Wyjątkowy anturaż i pikantne atrakcje

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Boban81
Data: 29-05-2020 08:47:07 
Niektóre dupy ok, jednak więcej tu reklamy klubu ze striptizem niż samej gali. Lasek mogłoby być nawet i więcej, jednak powinny one być tłem do gali. A tu burdel z tego wyszedł. Przede wszystkim, mnie osobiście brakuje ostrej muzyki. Taka zapowiedź ni w chuj ni w dupę.
 Autor komentarza: duzygejowatychlopiec
Data: 29-05-2020 10:24:46 
Samce Alfa mają się napierdalać o najbardziej płodne samice, a leszcze mają patrzeć i zazdrościć! Z dozą strachu z uwagi na wielkie bicepsy i groźne tatuaże ale też z nutą podziwu bo każdy wewnętrznie wie że najlepsze laski lecą na najbardziej męskich przedstawicieli gatunku, a takimi właśnie są bestie z klatki gromda! Mam nadzieje że nie bierzecie poważnie mojego komentarza, przecież to show biznes, fajnie jest popatrzeć na dupeczki i na facetów którzy się trochę ponapierdalają, pozdro dla Borka i Grabowskiego, tak trzymać chłopaki!
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.