AMERYKA W SZOKU: POBICIE PACJENTA DOMU OPIEKI, SPRAWCĄ BOKSER?

Policja w Detroit aresztowała wczoraj 20-letniego mężczyznę (według niektórych medialnych doniesień członka Norwayne Boxing Gym w Michigan), który 15 maja na terenie domu opieki Westwood NRC dokonał bestialskiego czynu - pobił 75-letniego pacjenta, a całe zdarzenie uwiecznił. Gdy nagranie trafiło do internetu, wzbudziło oburzenie całego kraju, zareagował nawet prezydent Donald Trump.

Życiu ofiary ataku nie zagraża niebezpieczeństwo. Ojciec napastnika tłumaczy, że syn ma kłopoty ze zdrowiem psychicznym, cierpiał w zeszłym tygodniu na bezsenność, odczuwał niepokój oraz ''słyszał głosy'' i dzwonił do ojca z zakładu dla psychicznie chorych. Miał zostać przewieziony do innego miejsca i być poddany kwarantannie, gdyż (według ojca) wykryto u niego koronawirusa.

Tymczasem członkowie Norwayne Boxing Gym przyznają, że napastnik (jego nazwisko wciąż nie zostało ujawnione) uczęszczał na treningi w klubowej sali bokserskiej, ale zaprzeczają informacjom, które pojawiają się w niektórych mediach i mówią o ''członkostwie'', a także o uczestnictwie napastnika w ''programie rozwoju młodych bokserów''. Kanał Youtube 20-latka pełen jest bokserskich filmów i tzw. pranków (żartów i wybryków).

- Czy można w ogóle w to uwierzyć? Czy to się stało naprawdę? Gdzie jest ten dom opieki? Jak się ma ofiara napaści? - stwierdził wczoraj w mediach społecznościowych prezydent Trump i jeszcze bardziej rozpędził medialną lawinę. Poniżej prezentujemy wideo z napaści - ostrzegamy, jest niezwykle brutalne.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: MLJ
Data: 23-05-2020 14:38:41 
Za jaja i na latarnię gnoja..
 Autor komentarza: Ernesto
Data: 23-05-2020 14:50:56 
Nie ma nagrania
 Autor komentarza: soulfoodboxing
Data: 23-05-2020 15:28:30 
Już jest - w złagodzonej wersji. Pierwszą zdjął YT.
 Autor komentarza: jala57
Data: 23-05-2020 15:43:26 
Dac go Mike'owi na pierwszy ogien...
 Autor komentarza: Bongo
Data: 23-05-2020 17:50:49 
Kto wie czy to nie jest bezpośrednim następstwem sytuacji, gdzie mistrz olimpijski bierze udział w pobiciu przypadkowych kobiet i bezbronego mężczyzny leżącego na ziemi ale z racji osiągnięć sportowych wszystko rozchodzi się po kościach. Natomiast bokser bez osiągnięć bijący starszą osobę, oburza nawet samego prezydenta. Dla jasności oba te przypadki są dysfunkcyjne i zasługują na równe traktowanie w sferze wychowawczo-penitencjarnej
 Autor komentarza: Ygnac
Data: 23-05-2020 19:22:55 
To to nie był biały katolik?
 Autor komentarza: teanshin
Data: 23-05-2020 20:45:50 
W siatkę i do rzeki, po co to utrzymywać z podatków. Do utylizacji gnoja.
 Autor komentarza: PitersonJ
Data: 23-05-2020 23:59:41 
Co za kibel z niego. Generalnie doszedłem do wniosku że na świecie jest za dużo ludzi i w dupach się przerwaca. Może to będzie szalone co powiem, ale przydałaby się jakaś wojna.. No serio. W ludziach jest nagromadzone tyle złej energii, że już na prawdę w dupach się przewraca. Ehh.. Jebać
 Autor komentarza: poszukiwacz
Data: 24-05-2020 21:12:47 
PitersonJ
"przydałaby się jakaś wojna.. No serio" Ufam, że napisałeś to pod wpływem emocji i nie przemyślałeś tego - właśnie w czasie wojny takie gnidy wychodzą spod kamieni, czas wojny to chaos, bezkarność, która ośmiela takich zwyrodnialców do realizacji swoich chorych fantazji. Historia XX wieku to pokazuje.U naszego wschodniego sąsiada tacy zwyrodnialcy to kombatanci, dostają pieniądze od państwa a ich dokonania to np robienie alei wśród nabitych na sztachety polskich dzieci - wykorzystali wojnę, okupację niemiecką, chaos i bezkarność, wcale nie byli tacy dzielni wobec niemieckiego okupanta. Jeśli wydaje ci się, że wojna oczyszcza, jest jakimś katharsis to się głęboko mylisz. Ofiarami zawsze są słabsi a najgorliwszymi oprawcami tacy delikwenci jak ten powyższy, tylko często są jeszcze bezkarni.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.