TYSON OTWARTY NA POKAZÓWKĘ Z HOLYFIELDEM

Mike Tyson wydaje się zachwycony ideą trzeciej walki z Evanderem Holyfieldem, tym razem o charakterze pokazowym, na cele charytatywne.

Dwadzieścia trzy lata temu po drugiej walce, gdy Mike odgryzł Evanderowi kawałek ucha, relacje między nimi nie były najlepsze. Ale panowie znają się na tyle długo, że zdążyli się już pogodzić i wystąpić wspólnie w kilku programach. Kiedy "Żelazny" ogłosił swój powrót na krótkie, maksymalnie czterorundowe walki i opublikował pierwsze filmiki ze swoich treningów, tym samym "zrewanżował się" wojownik z Atlanty i zaproponował potyczkę pokazową. A Mike najwidoczniej przyjmuje zaproszenie do tańca.

- Bardzo dużo osób potrzebuje pomocy i taka walka mogłaby im pomóc. Wspólnie moglibyśmy zarobić wielkie pieniądze na cele charytatywne, bo właśnie to chcę teraz robić. Nie wiem czy znów staniemy razem w ringu, ale na pewno to byłoby coś wspaniałego. Wyobraźcie to sobie, dawni wrogowie znów wchodzą do ringu i robią to dla ludzi, którym nieco mniej się w życiu ułożyło i mieli mniej szczęścia niż my. Coś takiego nie miało jeszcze miejsca w historii sportu - zaciera ręce 54-letni dziś Tyson. Holyfield w październiku skończy 58 lat.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Bongo
Data: 22-05-2020 11:09:34 
No lepszego kandydata na walkę pokazową nie znajdzie
 Autor komentarza: puncher48
Data: 22-05-2020 13:22:05 
Już się przestraszyłem, że na rozkładówkę, gdyż Hugh Heffner zaproponował im krocie za wspólną sesje w poczytnym miesięczniku, ale wiek nie ten,płeć również, no i Hugh dawno wyjechał.
 Autor komentarza: KalarCz
Data: 22-05-2020 18:54:13 
no z sentymentu wiadomo obejrzę, ale oby się któryś mocniej nie zamachnął bo przeciwnik jeszcze wylewu dostanie, o ile Tyson jeszcze na tych migawkach wygląda powiedzmy jako tako to Hollyfield wygląda już jak paralityk, aż dziwne bo 8 lat temu jeszcze walczył
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.