ANTHONY JOSHUA: ZOBACZYCIE MOJE ODRODZENIE

- Fury? Traktuję tę walkę jak każdą inną - mówi Anthony Joshua (23-1, 21 KO), zunifikowany mistrz IBF/WBA/WBO wagi ciężkiej, który w przyszłym roku prawdopodobnie stoczy dwie walki z Tysonem Furym (30-0-1, 21 KO) o pełną dominację w królewskiej kategorii i wszystkie pasy.

- Dostałem lanie. Zostałem mocno pobity i musiałem się po tym wszystkim pozbierać. Udało się, teraz kibice zobaczą moje odrodzenie. Wszyscy zdążyli już mnie skreślić po wpadce z Ruizem, wierzę jednak, że jestem stworzony do tego, by zdominować obecną erę wagi ciężkiej - kontynuował AJ.

- Chcę tworzyć historię. Fury? Po prostu kolejny rywal na mojej drodze. Nie mogę się już doczekać tych przepychanek słownych, promocji, a na końcu walki - dodał Joshua, który póki co odbębni obowiązkową obronę z Kubratem Pulewem (28-1, 14 KO).

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Bongo
Data: 21-05-2020 21:29:15 
O eksperci od zakańczania karier zawodnikom znów będą niepocieszeni
 Autor komentarza: puncher48
Data: 21-05-2020 22:29:03 
Powstanie jak Feniks z popiołów, ale to już miało miejsce z Ruizem, raczej czekamy na reaktywacje Goliata, tylko żeby Fury nie okazał się Dawidem.
 Autor komentarza: poszukiwacz
Data: 22-05-2020 13:36:19 
Ot taki tak sobie przeciwnik, jak każdy :) mówią, że niby śliski - widocznie używa dobrego lubrykantu :)ma jakiś tam pas WBC no i ten najstarszy magazynu The Ring ale AJ nie zbiera staroci:)
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.