SERGIO MARTINEZ: MÓJ POWRÓT TO TYLKO KWESTIA CZASU

Sergio Martinez (51-3-2, 28 KO) od miesięcy szykował się do powrotu, który zatrzymała pandemia koronawirusa. On jednak nie zmienia kursu i wciąż chce wrócić na ring.

Pierwotnie plan był taki, by zaboksować 6 czerwca w Madrycie z mniej wymagającym rywalem, by w kolejnej walce spotkać się z Kermanem Lejarragą (30-2, 24 KO), byłym mistrzem Europy wagi półśredniej. Trzeci w kolejce mógłby być inny znany Argentyńczyk szykujący się do powrotu, Marcos Rene Maidana (35-5, 31 KO).

Nieaktywny od sześciu lat "Maravilla" wyleczył stare kontuzje i czeka na rozwój sytuacji w Hiszpanii, gdzie mieszka od dawna. Czeka również na nową datę.

- Nie ma konkretów, mam jednak nadzieję, że we wrześniu sytuacja będzie już na tyle opanowana, że będę mógł zaboksować. W każdym razie mój powrót na ring jest tylko kwestią czasu. Zawalczę z kibicami lub bez nich, ale jeszcze zawalczę. A ciekawych opcji nie brakuje, bo mógłbym spotkać się z Lejarragą w Hiszpanii, Maidaną w Argentynie albo nawet z Chavezem Juniorem - mówi 45-letni Martinez.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: nonitek
Data: 15-05-2020 13:01:48 
Świetny zawodnik, ale kolejny, którego powrotu nie chcę oglądać. Może wygra jakieś walki z przeciętnymi bokserami, a potem trafi na poprzeczkę której nie przeskoczy i będzie smutny, bardzo smutny koniec. Szkoda zdrowia, wolę obejrzeć powtórkę z Williamsem ;)
 Autor komentarza: Ygnac
Data: 15-05-2020 14:41:34 
Po co mu to...
 Autor komentarza: Tharivol
Data: 15-05-2020 15:34:36 
Malutki Cotto zrobił z niego marionetkę w ringu a ten po 6 latach chce wracać... Kolejny mądrala co to kilku groszy nie potrafi zaoszczędzić i zainwestować w przyszłość po sportowej karierze...
 Autor komentarza: puncher48
Data: 15-05-2020 17:43:50 
Martinez za swoich najlepszych lat był znakomitym stylowo bokserem do oglądania,swoje osiągnął. Zachowując wszelkie proporcje na myśl przychodzi mi nasz Grzegorz Proksa, tylko moim zdaniem, on swojego do końca nie osiągnął.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.