PARKER MA WRÓCIĆ W SIERPNIU - RYWALEM BROWNE LUB McKEAN

Joseph Parker (27-2, 21 KO) wróci na ring w sierpniu w swojej ojczyźnie. Były mistrz świata wagi ciężkiej federacji WBO ma zmierzyć się z jednym z zawodników ze swojego rejonu, a tam akurat dużych i mocno bijących nie brakuje.

Pierwszym pomysłem był Junior Fa (19-0, 10 KO), z którym ma bilans 2-2 w boksie olimpijskim. Panowie poróżnili się jednak o pieniądze, a w zasadzie ich podział, o czym szerzej pisaliśmy TUTAJ. Teraz swoją walką ma pomóc w sprzedaży platformy streamingowej DAZN w Nowej Zelandii. Szczególnie w takim czasie jak ten.

Menadżer David Higgins w porozumienia z promotorem Eddie Hearnem pracuje nad taką imprezą. Rywalem dawnego championa mógłby być dawny posiadacz pasa WBA Regular, Australijczyk Lucas Browne (29-2, 25 KO).

- Browne ma dużo większe i bardziej znane nazwisko, potrafił nawet wyprzedać halę w Londynie. Ma tylko dwie porażki, w dodatku z bardzo dobrymi zawodnikami - mówi Higgins. Browne jest kandydatem numer jeden, a opcją rezerwową pozostaje kolejny Australijczyk, niepokonany dwumetrowiec Demsey McKean (18-0, 12 KO).

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.