STAŁO SIĘ - FELIX STURM SKAZANY NA 3 LATA WIĘZIENIA!

Stało się. O sprawie pisaliśmy rano, teraz jednak znamy już werdykt sądu. Felix Sturm (40-5-3, 18 KO) - dziś funkcjonujący jako Adnan Catić, został skazany na trzy lata więzienia za oszustwa podatkowe.

Sąd w Kolonii nie wziął pod uwagę tłumaczenia pięściarza, który został aresztowany w kwietniu ubiegłego roku. Po ośmiu miesiącach i wpłaceniu kaucji został wypuszczony na wolność tuż przed końcem zeszłego roku. Dziś zapadł wyrok skazujący. Tak więc nici z walki z Arthurem Abrahamem...

Wyrok nie jest prawomocny i 41-letkowi, byłemu pięciokrotnemu mistrzowi świata wagi średniej i super średniej, przysługuje złożenie apelacji.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: teanshin
Data: 30-04-2020 20:18:02 
Uchylanie się od płacenia podatków, być może powiązane z próbą wyprania jakiejś kwoty, do tego domniemany zamach na managera, nie ma co gangus pełna gębą, zrobił by karierę w PL z takim talentem.
 Autor komentarza: puncher48
Data: 30-04-2020 20:29:33 
Znakomity lewy prosty, budzący grozę wśród niepokornych w dodatku kreatywny księgowy. Faktycznie szturmem by podbił serce półświatka.
 Autor komentarza: Clevland
Data: 30-04-2020 21:57:18 
W PL twórcę metody na wnuczka pseudonim Hoss, wypuszczają na wolność jak by batonik ukradł. Policja musi go później łapać...

Za poprzedniej władzy zmieniono prawo tak aby przestępcy wyłudzający VAT w karuzelach Vatowskich, odpowiadali za przestępstwa skarbowe a nie z kodeksu karnego.
 Autor komentarza: hayabooza
Data: 01-05-2020 06:09:14 
Nie no panowie nie przesadzajmy. Zdecydowanie brakuje mu w dokonaniach "pobicia żony" lub "handel narkotykami"
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.