DANNY GARCIA: OSTATNIE DUŻE WALKI W PÓŁŚREDNIEJ, POTEM JUNIOR ŚREDNIA

Danny Garcia (36-2, 21 KO) był już mistrzem świata wagi super lekkiej, półśredniej, ale karierę chciałby zakończyć zasiadając również na tronie dywizji junior średniej.

Póki co "Swift" ma jeszcze coś do udowodnienia w limicie 66,7 kg. - Chcę walk ze Spence'em, Pacquiao czy Thurmanem - nie ukrywa były już champion.

- Moje ciało odpoczywa teraz nieco bardziej niż zazwyczaj. Kiedy jednak przyjdzie czas, na pewno będę gotowy. Czuję się znakomicie i czekam na mocne walki. Jestem gotowy na każdego. Styl Spence'a jest dla mnie stworzony, bo jest dobrym zawodnikiem, lecz sporo przyjmuje. Porter trafiał go naprawdę często, a ja biję bardzo mocno. Jestem też najlepszą opcją dla Pacquiao. Jemu zależy na sławnym rywalu na miarę PPV. To legenda i z przyjemnością wyjdę z nim do ringu - kontynuował Garcia, który myśli wciąż o podbiciu kolejnego limitu.

- Chcę zostać mistrzem w trzeciej kategorii. Zresztą zawsze wydawało mi się, że stać mnie na tytuły mistrzowskie na granicy 140, 147 i 154 funtów. Tak więc dopóki nie zdobędę mistrzostwa świata wagi junior średniej, będę częściowo niespełniony. Uważam, że pas wagi junior średniej dopełni mojej spuścizny. Czekam na dwie ostatnie duże walki w półśredniej, ze Spence'em i Pacquiao, może jeszcze rewanż z Thurmanem, a potem spróbuję swych sił w kategorii junior średniej.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.