THURMAN RÓWNIEŻ OTWARTY NA WALKĘ Z CRAWFORDEM

Wszyscy najlepsi zawodnicy wagi półśredniej występują na galach z cyklu PBC. Poza jednym, być może tym najlepszym. Ale Terence Crawford (36-0, 27 KO) cierpi na brak ciekawych opcji. Na szczęście rynek coraz bardziej się otwiera i są przymiarki do konfrontowania najlepszych między sobą.

Opcją z zewnątrz jest starcie z Kellem Brookiem (39-2, 27 KO). Drugą jest już potyczka z zawodnikiem PBC - Shawnem Porterem (30-3-1, 17 KO), który stracił pas i chętnie zawalczy z Crawfordem. W podobnej sytuacji co Porter znalazł się Keith Thurman (29-1, 22 KO) i on również wyraził teraz chęć spotkania z championem federacji WBO.

- Crawford wie doskonale, że jeśli naprawdę zechce tej walki, to ją dostanie. Jestem bardzo prostym facetem przy negocjacjach. Po prostu niech on wyśle mi kontrakt, a ja go podpiszę. Nie wiem tylko, czy to powinna być moja pierwsza walka po powrocie po operacji, może powinienem stoczyć najpierw jedną potyczkę powrotną. Najbardziej zależy mi na rewanżu z Pacquiao, ale jeśli to się nie uda, jest wiele innych ciekawych opcji, jak właśnie Crawford czy Errol Spence Jr - stwierdził Thurman, były zunifikowany mistrz świata wagi półśredniej.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.