SHANNON BRIGGS PODPISAŁ KONTRAKT NA WALKI NA GOŁE PIĘŚCI

Trzy dni temu informowaliśmy Was o tym, że jest już blisko porozumienia. Dziś możemy oficjalnie potwierdzić, że 48-letni Shannon Briggs (60-6-1, 53 KO), były mistrz świata wagi ciężkiej, związał się z organizacją walk na gołe pięści.

"Boom. Let's Go Champ. Witamy cię na naszym pokładzie. Z kim chcielibyście zobaczyć go w walce?" - napisano na oficjalnym profilu organizacji Bare Knuckle Fighting Championship. Na ten moment nie wiadomo jeszcze, kiedy były mistrz wszechwag zadebiutuje dla BKFC. No i z kim, aczkolwiek jest kilku ciekawych "ciężkich" w tej federacji.

ROCZNICA WALKI LENNOX LEWIS vs SHANNON BRIGGS >>>

"Sierp, prawa ręka i dobranoc. Mogę potwierdzić, że będę walczył na gołe pięści kiedy tylko sytuacja nieco się uspokoi. Z kim chcielibyście mnie zobaczyć? Kto powinien być moim przeciwnikiem? Komu mam wybić zęby? Let's go champ" - napisał chwilę później sam Briggs, który pauzuje od maja 2016 roku, gdy znokautował już w pierwszej rundzie Emilio Ezequiela Zarate.

Briggs przez kilkanaście miesięcy ścigał Władimira Kliczkę i wyzywał go do walki. Pojawiał się na jego konferencjach prasowych, treningach, dopominając się o swoje. I zawsze było śmiesznie oraz zabawnie. Poniżej przypominamy Wam jedno z takich zajść.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Cooperek
Data: 07-04-2020 12:40:25 
Na stare lata będzie sobie krzywdę robił. Szkoda, taki gość to powinien trenować innych wykorzystując wiedzę, choć jak widać cały czas chce startować.
 Autor komentarza: t4b4x0
Data: 07-04-2020 12:43:07 
@up dlaczego uwazasz, ze sobie krzywde bedzie robic? To nie będą batalie 10 rundowe czy 12 rundowe w rekawicach, tu będą gołe pięści i walki będą się konczyc bardzo szybko przy takiej wadze zawodników. Briggs ma kowadło w lapie i ze swoimi umiejetnosciami bokserskimi + dynamitem w rękach moze tam niszczyc.
 Autor komentarza: ShannonBriggs
Data: 07-04-2020 13:31:19 
z Furym na gołe pięści. Lets go champ!
 Autor komentarza: lubieznyzenon
Data: 07-04-2020 15:05:47 
Akurat na gołe pięści łatwiej o kontuzje kości, a walki wcale nie muszą się szybko kończyć.

Briggs potrzebuje pieniędzy, dlatego się na to pisze.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.