EUBANK JR NIE ZOSTAWIA SUCHEJ NITKI NA SMITHIE I SAUNDERSIE

Pod koniec marca informowaliśmy Was o tym, że Chris Eubank Jr (29-2, 22 KO) trenuje teraz pod okiem legendarnego Roya Jonesa Jr. Chris Junior - podobnie jak jego wielki ojciec, również ma wiele do powiedzenia i skrytykował swoich rodaków za to, że uganiają się Saulem Alvarezem (53-1-2, 36 KO).

O kogo mu konkretnie chodzi? O panujących mistrzów kategorii super średniej - zasiadającego na tronie WBA Calluma Smitha (27-0, 19 KO) oraz championa WBO Billy'ego Joe Saundersa (29-0, 14 KO). Co ciekawe Saunders miał już praktycznie zaklepany pojedynek z Meksykaninem 2 maja, ale kornonawirus "znokautował" ten projekt.

- Oni czekają na odpadki i są gotów wstrzymać swoją karierę na jakiś czas, byleby tylko dostać szansę od Canelo. Ja bym tego nigdy nie zrobił i nie czekałbym na kogoś innego. Ciekawych opcji i rywali przecież nie brakuje. Smithowi i Saundersowi nie zależy zresztą tak bardzo na samej walce, tylko na wielkiej wypłacie od Canelo. A dodajmy, że i jeden, i drugi, w ostatnich walkach pokazali się z fatalnej strony. Nie mam wątpliwości, że Canelo pokonałby ich obu przed czasem - przekonuje Eubank Jr, który jest podobno przymierzany do Jermalla Charlo (30-0, 22 KO).

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: poszukiwacz
Data: 04-04-2020 16:10:01 
I mówi to mistrz "prestiżowej federacji" IBO, który od obu nieźle by zebrał.
 Autor komentarza: MLJ
Data: 04-04-2020 16:34:29 
Młody Euabank ma zwykły ból dupy, zwłaszcza o cygana. Miał dwie dobre szanse by być w innym miejscu niż jest. Obie spartolił. Przegrał z Saunderem i Grovesem (obie walki zasłużenie) i dalej coś tam marudzi. Przypomina mi to trochę młodego Fury;ego, który miał nawet trzy szanse by się wybić i ich nie wykorzystał.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.