SHANNON BRIGGS KUSZONY WALKAMI NA GOŁE PIĘŚCI

Shannon Briggs (60-6-1, 53 KO) zbliża się powoli do pięćdziesiątki i dał już chyba sobie spokój z boksem na najwyższym poziomie. Teraz chce się sprawdzić w walce na gołe pięści.

Były mistrz świata wagi ciężkiej dostał propozycję od organizacji Bare Knuckle Fighting Championship. Po jednej, górą dwóch walkach, ma dostać szansę zawalczenia o tytuł tej federacji. "The Cannon" ostatni zawodowy pojedynek stoczył blisko cztery lata temu. W maju 2016 roku znokautował już w pierwszej rundzie Emilio Ezequiela Zarate.

- Mam taką walkę we krwi i kiedy pojawiła się propozycja, nie zastanawiałem się nawet przez moment. Walki na gołe pięści dopiero się rozwijają, ale gdy byłem młodym chłopakiem, oglądałem zdjęcia dawnych mistrzów takich potyczek. Jestem kimś wyjątkowym i wracałem już po dwóch czy trzech latach przerwy. Wciąż jestem w dobrej formie fizycznej i czuję się naprawdę mocny. Jestem gotowy do powrotu - deklaruje Briggs.

- Dla mnie nie będzie to duża zmiana, gdyż jestem typem punchera, a w tego typu walkach chodzi właśnie o nokautowanie innych. Starsi kibice wciąż mnie pamiętają, ale swoją charyzmą pozyskałem również tych młodszych, którzy urodzili się później niż ja zacząłem swoją karierę. Zawsze lubiłem wyzwania, one napędzały mnie do ciężkiej pracy - dodał Briggs, niegdyś "mistrz liniowy".

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: poszukiwacz
Data: 04-04-2020 11:37:53 
W ramach kampanii "Myj ręce".
 Autor komentarza: teanshin
Data: 04-04-2020 12:02:01 
Jeśli petarda w łapie mu została to na gołe pięści będzie mordował tych uliczników. Tam wiekszość startujących wywodzi się z MMA. Kozak ten który wyjdzie z nim tłuc się bez rękawic. Chciałbym to zobaczyć, ale Cannon sporo gada od kilku lat a nic z tego nie wynika póki co.
 Autor komentarza: CHAMP2209
Data: 04-04-2020 12:35:10 
LET'S GO CHAMP !!!
 Autor komentarza: t4b4x0
Data: 04-04-2020 17:10:29 
Dla mnie wielka szkoda, ze jak szczekal na przelomie 2016/2017 to nie wrocil do boksu na jakies normalne walki, bo ze swoim dynamitem w lapie moglby ustrzelic niejednego czolowego zawodnika..
 Autor komentarza: puncher48
Data: 04-04-2020 20:24:36 
Cios ma to fakt, ale i strzela słowami jak karabin, tak więc może by tak "LET'S GO CHAMP SHOW"
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.