AMIR KHAN: CRAWFORD NUMEREM JEDEN, POKONAŁBY SPENCE'A

Amir Khan (34-5, 21 KO) miał (nie)przyjemność stoczenia walki z Terence'em Crawfordem (36-0, 27 KO) i przekonuje, że to właśnie jego były rywal jest obecnie najlepszym pięściarzem bardzo mocnej przecież wagi półśredniej.

"Bud" był już mistrzem świata dywizji lekkiej, potem zunifikował wszystkie cztery pasy w limicie 63,5 kilograma, a od blisko dwóch lat zasiada na tronie WBO wagi półśredniej.

- Crawford jest numerem jeden wagi półśredniej, on jest na innym poziomie technicznym niż inni zawodnicy. Dzieliłem z nim ring i sam przekonałem się o jego bokserskim IQ, sile oraz szybkości. Ten facet ma wszystko i naprawdę bardzo trudno będzie komukolwiek go pokonać. Bardzo chciałbym zobaczyć go w konfrontacji z Floydem Mayweatherem - mówi Anglik, który jedenaście miesięcy temu poległ w potyczce z Crawfordem w szóstej rundzie.

W kuluarach mówi się coraz głośniej o możliwej unifikacji Crawforda z championem WBC i IBF, Errolem Spence'em Jr (26-0, 21 KO). Khan stawia bez wahania na swojego pogromcę.

- Spence to dobry bokser i potrafi naprawdę mocno uderzyć, ale moim zdaniem przegrałby z Crawfordem. Terence bardzo dobrze porusza się po ringu, jest śliski, a do tego boksuje z odwrotnej pozycji, czym sprawia jeszcze większą trudność swoim rywalom - dodał Khan.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: strzelacz
Data: 28-03-2020 18:51:53 
Khan zawsze coś krzyczy przed walką... a potem 1 , 2 , 3 ....four...
 Autor komentarza: Pyskatyy
Data: 29-03-2020 07:49:39 
Nie wiem kto by wygrał- ale jest to jedna z najlepszych walk do zrobienia.
 Autor komentarza: EwaBrodnicka
Data: 29-03-2020 12:13:52 
Jedna z walk na które czekamy najbardziej zaraz po Fury vs Aj
 Autor komentarza: MotylPszczola
Data: 29-03-2020 23:01:22 
Khan próbuje wywołać medialne zainteresowanie wokół swojej osoby bo chce walki ze Spencem. Tylko po to to gadanie...
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.