TEDDY ATLAS: ADRIEN BRONER POTRZEBUJE POMOCY

Słynny trener Teddy Atlas twierdzi, że byłemu mistrzowi świata czterech kategorii, Adrienowi Bronerowi (33-4-1, 24 KO) jest potrzebna pomoc. Bokser nie walczy od czternastu miesięcy, za to wciąż wchodzi w konflikty z prawem. Dziesięć dni temu został aresztowany w Miami pod zarzutem prowadzenia samochodu pod wpływem alkoholu.

BRONER ZNÓW ARESZTOWANY, BRAT SHIELDS PRZYZNAŁ SIĘ DO WINY >>>

- Nie chcę nikogo wyśmiewać. To smutne, ten dzieciak potrzebuje pomocy. Pochodzę z miejsca, w którym musiałem się nauczyć brać za siebie odpowiedzialność. Zrobiłem w życiu wiele błędów, ale poprawiłem się. Nie powinno się Bronera chronić. Ludzie wokół niego są w pewnym sensie odpowiedzialni za sytuację. Robili z nim pieniądze i może muszą teraz podjąć decyzje... Jeżeli zawodnik robi coś źle w ringu, to trzeba mu to powiedzieć. A poza ringiem? - powiedział Atlas, który w młodości był wielokrotnie aresztowany i siedział w więzieniu za rozbój.

- Oni tolerują nieznośne zachowanie Bronera. Czas powiedzieć stop (...) Trzeba Bronerowi pomóc. On niszczy samego siebie. To nie pierwszy raz, gdy utalentowany człowiek to robi. Zawsze jest to bardzo przykre - dodał charyzmatyczny trener.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: teanshin
Data: 24-03-2020 19:44:21 
Broner to nie nastoletni Tyson którego trzeba było prowadzać za rękę żeby znów nie wpadł w kłopoty. Broner ma ponad 30 lat i jest w pełni odpowiedzialny za swoje czyny, nikt nie powinien go niańczyć czy umoralniać. Skoro wszyscy wokół będą go bronić to nigdy się nie nauczy. B-Hop potrzebował 20 lat odsiadki żeby zmądrzeć, Stevenson też swoje odsiedział, jak i wspomiany Tyson. Jak go usadzą na pare lat to może zmądrzeje, poczekamy zobaczymy.
 Autor komentarza: puncher48
Data: 24-03-2020 19:50:05 
Jedyne podobieństwo z Tysonem, to krzykliwy wysoki głos, Mike może i był opętany przez demony, ale w ringu to był prawdziwy diabeł, Broner przy nim pomimo zdobytych laurów wygląda jak ciamajda.
 Autor komentarza: Callisto
Data: 24-03-2020 20:29:50 
Tylko po co go ratowac? Zwykly patus, podobnie jak u nas Szmulka (choc porownanie nieco nietrafione bo jednak Broner osiagnal niewspolmiernie wiecej), z ktorego spoleczenstwo nie ma obecnie zadnego pozytku.
 Autor komentarza: sludgehc
Data: 24-03-2020 21:32:45 
@ teanshin

jakich 20 lat osiadki, o czym Ty piszesz? A Tyson po odsiadce to niby zmądrzał?
 Autor komentarza: teanshin
Data: 25-03-2020 06:02:49 
Źle się wyraziłem, chodziło mi o wyrok z którego odsiedzial kilka lat co zmusiło go do tzw. duchowej odmmiany.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.