OTTO WALLIN: WYDAJE MI SIĘ, ŻE MAM KORONAWIRUSA

Przed Otto Wallinem (20-1, 13 KO) trudny okres. Najpierw z powodu kontuzji uciekła mu ciekawa walka z Lucasem Browne'em. Teraz zawodnik podejrzewa, że ma koronawirusa.

Szwedzki "ciężki" poprosił o przebadanie, ale nie doczekał się tego, ponieważ zdaniem medyków nie ma wystarczających objawów, a miejsca w nowojorskich szpitalach nie ma. Trafiają tam tylko ludzie w złym stanie. Mógł zostać przebadany specjalnym testem, jednak Wallin postanowił oddać go komuś, kto będzie go bardziej potrzebował niż młody, silny mężczyzna. Żyje więc w niepewności. Zamiast testu, pięściarz poddał się kwarantannie od 14 marca w swoim apartamencie na Manhattanie.

- Początkowo miałem kaszel, kichałem i czułem się jakbym miał lekką gorączkę. Ale nie miałem. Poczułem się na moment lepiej, jednak potem straciłem smak i węch. Dziś już zmysł smaku powrócił, lecz nadal zawodzi mnie węch. Generalnie wszystko jest ze mną OK, czuję się dobrze, ale jednak trochę inaczej niż zazwyczaj. Wydaje mi się więc, że złapałem ten wirus. Postępuję zgodnie ze wskazówkami i nigdzie nie wychodzę. Wydaje mi się, że mam koronawirusa i przechodzę to w miarę łagodnie, ale przecież dla niektórych może on być wielkim zagrożeniem - mówi niedawny rywal Tysona Fury'ego.

W lutym boksera odwiedziła matka ze swoim partnerem. Po powrocie do Szwecji okazało się, że mężczyzna ma koronawirusa, a mamę pięściarza dopadła wysoka gorączka. - Kiedy dotarły do mnie te informacje, zacząłem się zastanawiać, czy i ja nie jestem zarażony. Ale kiedy straciłem węch i smak praktycznie byłem już tego pewien - dodał Wallin.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: deeceWzp
Data: 24-03-2020 12:59:58 
Boże kochany jak to możliwe ...
 Autor komentarza: bloki1984
Data: 24-03-2020 17:41:30 
Wszyscy kurwa leccie z kaszlem do szpitala a potem jeczcie że nie ma miejsc w szpitalach.
 Autor komentarza: puncher48
Data: 24-03-2020 20:06:58 
Nie chce być złośliwy, bo to poważna sprawa, ale czy przypadkiem nie szuka on na siłę fejmu.
 Autor komentarza: Bartus83
Data: 24-03-2020 20:21:32 
Zdrowia życzę bo to najważniejsze, miał kontakt z chorymi, a jesli sam się źle czuje i zna swoje ciało to dobrze że siedzi w domu i czeka, jest młody chłop więc nie powinno być problemów... Dobrze że sam odciął się od ludzi, a nie jak np Whyte ciśnie do Portugalii... Jeszcze raz zdrowia życzę i powrotu do boksu bo to ciekawy zawodnik szerokiej czołówki a może i ?ścisłej?
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.