JENNINGS ZNÓW POMOŻE CHISORZE W SPARINGACH

Bryant Jennings (24-4, 14 KO) od lat należy do szerokiej czołówki wagi ciężkiej, ale jest również bardzo cenionym sparingpartnerem. Przekonał się o tym kiedyś Dereck Chisora (32-9, 23 KO), więc postanowił znów zaprosić pięściarza z Filadelfii na swój obóz przygotowawczy.

Chisora 23 maja w Londynie skrzyżuje rękawice z Aleksandrem Usykiem (17-0, 13 KO). Sam przyznał, że zawodnika boksującego w taki sposób jak Ukrainiec nie znajdzie, więc szukał innych rozwiązań. I znów postawił na Jenningsa. Amerykanin był jego głównym sparingpartnerem podczas przygotowań do walki z Carlosem Takamem. "Del Boy" pokonał wówczas Takama przed czasem i wrócił do gry o poważną stawkę. I znów skorzysta z usług byłego pretendenta do trzech pasów wagi ciężkiej.

- Mój kumpel Jennings znów pomoże mi w tych przygotowaniach - zdradził Chisora. Poniżej przypominamy Wam skróty tamtych sparingów.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: WielkiBokser
Data: 13-03-2020 19:49:40 
no ten prawy dereka zcina jak kosa zboże
 Autor komentarza: teanshin
Data: 13-03-2020 20:03:21 
Dziwny wybór skoro Jennings jest praworęczny, już lepszy byłby śliski Hunter jak do sparingu chce praworęcznego. W ogóle powinien sparowac z cruiserami np. takim Wintersem czy Tabitim. Fakt że w leworęcznych nie ma wyboru, no chyba że mistrz od gołin dałnów;)
 Autor komentarza: Ernesto
Data: 14-03-2020 06:45:21 
Jennings jest dynamiczny, ma daleki zasięg rąk (naprawdę bardzo dobre warunki jak na wagę ciężką) i podobne parametry fizyczne do Usyka. Przed starciem z mniejszymi ciężkimi idealny sparingpartner. Chisora po dobrym obozie jak trafi to kończy Usyka tak jak Szpilkę.
 Autor komentarza: Ramirez82
Data: 14-03-2020 08:27:23 
Oczyma wyobraźni widzę Usyka stojącego w miejscu i wymieniającego ciosy z Chisorą...


Patrząc jak często ludzie na orgu piszą "Usyk nie zrobi kariery w HW, bo Adamek...", czy "Usyk nie zrobi kariery w HW, bo Szpilka...", wychodzi na to, że najlepszymi sparingpartnerami dla Chisory byliby Adamek i Szpilka ;)
 Autor komentarza: KalarCz
Data: 14-03-2020 09:02:20 
Rmirez82
po czasie stwierdzam że Adamek i ciężka to była parodia, on ważąc 102 kg, wyglądał na "grubawego" i sztucznie dopompowanego, nie dość że ciężka była w totalnym dołku, to i tak musiał być prowadzony mega ostrożnie, do tego nawet z tymi "dobieranymi" rywalami przegrana wisiała w powietrzu a Adamek zamiast na ataku skupiał się na unikaniu walki i "tańcach", Szpilka nie dość że nie nadawał się do ciężkiej to ogólnie średnio nadaje się do boksu bo wbrew pozorom jest delikatny i kruchy
Usyk to inny kaliber, talent, wydolność, i fantazja, jest dużo bardziej utalentowany np od Adamka, i mimo że mały ciężki to barkowo i kostnie jest zupełnie inaczej zbudowany od naszych, nie wiem czy Usyk namiesza w ciężkiej ale ma do tego dużo lepsze predyspozycje niż nasze asy przechodzące z junior ciężkiej
 Autor komentarza: ShannonBriggs
Data: 14-03-2020 09:07:12 
Ja uważam że Usykowi klasowo to raczej bliżej do Holyfielda i Roya Jonesa niż Adamka czy tym bardziej Szpilki. Tyle że nawet potwornie atletyczny Holy miał momenty gdzie dosłownie wpadał na ścianę, a Roy poza obiciem dość słabego mistrza jakim był Ruiz nie miał w zasadzie żadnej kariery w hw. Według mnie Fury i Joshua totalnie poza zasięgiem Usyka, ale poza nimi to huhuhu. Sam Chisora jest wprost stworzony pod Usyka do wypunktowania, nie dogoni go i nie sięgnie swoimi obszernymi ciosami, a pojedyncze trafienia które ulokuje to będzie za mało by zagrozić ukraincowi. Za to będzie dobrym testem mocy Usyka bo sam już stracił na odporności i jeżeli Usyk go nie skończy przed czasem będzie to miało dość jednoznaczny wydźwięk.
 Autor komentarza: Marduk
Data: 14-03-2020 18:46:09 
Szpilunia na sparingpartnera, a nie jakieś tam Jenningsy. Już by nasz fajter pokazał mu kilka myczków.
 Autor komentarza: teanshin
Data: 15-03-2020 20:20:07 
Św. Tomasz naturalnie był co najwyżej cruiserem, ale Szpilek to naturalny light heavy., jest chudo kościsty i siedzi w wyzszych wagach bo ma tendencję do tycia i zamiłowanie do obżarstwa, sam tego nie ukrywa.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.