KELL BROOK: JEŚLI CRAWFORD SZUKA RYWALA, MOŻEMY WALCZYĆ

Wczoraj informowaliśmy Was o tym, że wielki Floyd Mayweather Jr wskazał Terence'a Crawforda (36-0, 27 KO) jako najlepszego obecnie pięściarza świata bez podziału na kategorie. Ale Crawford ma problem z rywalami odpowiedniej klasy. Dlatego na ochotnika zgłasza się teraz były champion IBF wagi półśredniej, Kell Brook (39-2, 27 KO).

- On nie ma partnera do tańca, ale ja chętnie to zrobię. Jestem w lepszej formie fizycznej oraz mentalnej niż byłem przed starciem z Errolem Spence'em. To obecnie numer jeden wagi półśredniej. Chcę walk z najlepszymi, jak Pacquiao, Thurman czy właśnie Crawford. Mierzyłem się już z takimi zawodnikami jak Spence Jr i Gołowkin, a niektórymi zwycięstwami udowodniłem, że należę do elity. Zresztą tylko ja wiem co działo się wtedy podczas przygotowań, gdy przegrywałem z Gołowkinem i Spence'em. Ja wtedy wychodziłem do ringu będąc przygotowanym na 50% swoich realnych możliwości - przekonuje Anglik.

- Chcę dawać kibicom walki o jakie mnie proszą. Kiedyś chcieli walki ze Spence'em, dziś chcą Crawforda. Dlatego jeśli Crawford szuka partnera do tańca, to ja z nim chętnie zatańczę - dodał Brook.

MAYWEATHER JR: TERENCE CRAWFORD TO NUMEREM JEDEN RANKINGU P4P >>>

Brook wrócił na ring po dłuższej przerwie 8 lutego i na ringu w swoim Sheffield znokautował w siódmej rundzie Marka DeLucę (24-2, 13 KO).

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Clevland
Data: 11-03-2020 16:12:00 
Terence zrobi mu krzywdę...
Szkoda że nie zawalczy z Khanem.
 Autor komentarza: MLJ
Data: 11-03-2020 18:13:12 
Crawford powinien to brac i to w UK.
 Autor komentarza: t4b4x0
Data: 11-03-2020 20:20:22 
Skamle o wyplate bo nic innego mu nie zostalo. Dla mnie jest zerem po tym co mowi.. Akurat w przegranych walkach byl tylko w 50% soba.. zalosna wymowka. W takim razie, niech wyjdzie do Crawforda za grosze.. Wiem, ze to nie jest mozliwe, ale jak jest tak pewien swojej dyspozycji to niech zaproponuje, ze wygrany bierze wszystko.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.