DOMINIC BREAZEALE PRZERZUCA SIĘ Z KOWNACKIEGO NA RUIZA JR

Dominic Breazeale (20-2, 18 KO) tygodniami ścigał Adama Kownackiego, kiedy jednak ten przegrał, były dwukrotny pretendent do mistrzostwa świata wagi ciężkiej przerzucił się na Andy'ego Ruiza Jr (33-2, 22 KO).

Meksykanin po przegranym rewanżu z Anthonym Joshuą i utracie pasów IBF/WBA/WBO postanowił zmienić sztab szkoleniowy i wrócić w sierpniu. Wciąż nie wiadomo, kto mógłby być jego rywalem, choć przewijało się ostatnio nazwisko Chrisa Arreoli. Naprzeciw "Niszczyciela" chętnie stanąłby jednak również Breazeale.

- Mógłbym walczyć z Kownackim czy Ortizem, ale gdybym mógł wybrać najlepszą opcję, to najchętniej spotkałbym się z Andym Ruizem Jr. Razem dalibyśmy kibicom świetne widowisko gdzieś na zachodnim wybrzeżu USA. Chcę najlepszych możliwych rywali i będę gotów do powrotu na przełomie maja i czerwca - zapewnia dwumetrowy olbrzym z Kalifornii.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: puncher48
Data: 09-03-2020 18:01:41 
Kownacki sam odpadł, to pozostaje Ruiz jr., Andy ma szybkie witki, więc jak nie będzie udawał zawodnika sumo, to jego widzę w glorii zwycięzcy, w innym wypadku może nastać w Meksyku taki sam smutek jak w Polsce.
 Autor komentarza: Clevland
Data: 09-03-2020 18:23:40 
Andy Ruiz w formie leje Dominica Breazeala.
 Autor komentarza: teanshin
Data: 09-03-2020 19:14:55 
A czym on zasłużył na walkę z Ruizem, tym pięknym KO z rąk rycerza w zbroji? Z Kownackim na powrót mógłby zawalczyć, bo prezentuje mniej więcej ten sam poziom co Helenius.
 Autor komentarza: snierzyn
Data: 09-03-2020 22:06:15 
Paradoksalnie po tym wszystkim uważam, że Kownacki ma teraz większe pole manewru.. Każdy się go trochę bał, bo nie znał dokładnie jego potencjału.. Teraz z czołówki nikt się nie boi.. 1-2 przyzwoite walki i może dostać szybciej szansę jako nieobowiązkowy pretendent niż jako obowiązkowy.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.