WASILEWSKI WYPUNKTOWAŁ 95-92 DLA RADCZENKI

- Obejrzę walkę na chłodno - napisał przed kilkoma godzinami Andrzej Wasilewski, szef grupy Knockout Promotion, który organizował sobotnią galę w Łomży. To właśnie na niej doszło do skandalicznego werdyktu w walce Artura Szpilki (24-4, 16 KO) (23-5, 16 KO) z Siergiejem Radczenką (7-6, 2 KO) (8-5, 2 KO). Promotor słowa dotrzymał i zdecydował się samodzielnie wypunktować kontrowersyjny pojedynek.

- Oglądając walkę w telewizji punktowałem 95-92 lub 94-93 dla Radczenki. Nie wiem jak mogło wyjść 95-92 dla Szpilki - napisał w mediach społecznościowych promotor pięściarza z Wieliczki. 

Jeden z użytkowników komentujących wpis Wasilewskiego na Twitterze, Piotr Kowalczyk (PiotrKwl), stwierdził, że trzeba poważnie zastanowić się nad przyszłością Artura Szpilki. 

- Ano właśnie... - skwitował mu w odpowiedzi Wasilewski. Szef stajni Knockout Promotion dodał także, że nie będzie komentował słów wypowiedzianyh tuż po walce na Instagramie przez partnerkę Szpilki, Kamilę Wybrańczyk. 

Co stanie się w najbliższym czasie? Jakie kroki zostaną podjęte? Kibice domagają się rewanżu, część z nich uważa, że Szpilka powinien zakończyć karierę. Z kolei promotor i dziennikarz Mateusz Borek uważa, że Radczenko nie będzie składał żadnych protestów, ponieważ przyjechał do Łomży zarobić pieniądze. Zmiana werdyktu raczej nie wchodzi w grę. 

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: snierzyn
Data: 09-03-2020 14:41:24 
Licząc jeszcze walkę z Wachem to powinno być (22-6, 16 KO)
 Autor komentarza: Zartan
Data: 09-03-2020 14:42:02 
Wasilewski Ty zakłamana fałszywa mordo. Najpierw wydrukowałeś wynik u sędziów a teraz mówisz , że punktowałeś dla Radczenki ?! Szacun za sprawę Główki ale sobocie zero szacunku dla tego gościa.
PS. Szacunek redakcjo za
"Artura Szpilki (24-4, 16 KO) (23-5, 16 KO) z Siergiejem Radczenką (7-6, 2 KO) (8-5, 2 KO)."
Niech każdy wie co się stało w sobotę w Łomży.
 Autor komentarza: Ramirez82
Data: 09-03-2020 14:45:39 
@snierzyn

Nie no, bez przesady, Wach przegrał tamtą walkę. Może z dwie rundy wygrał w tym jedną dwoma punktami. Ale tu ciężko powiedzieć, którą wygrał Szpilka - powiedzmy, że 1, 2 i 10.
 Autor komentarza: MLJ
Data: 09-03-2020 14:51:04 
W 9 rundzie yale przyszedł do narożnika Szpilki.
Jeśli nie po to by mu powiedzieć aby wytrwał do końca a ma wygraną, to ja jestem ksiądz..
 Autor komentarza: Granat
Data: 09-03-2020 14:57:51 
"Oglądając walkę w telewizji punktowałem 95-92 lub 94-93 dla Radczenki. Nie wiem jak mogło wyjść 95-92 dla Szpilki"

Ojej, no to pozostaje tylko przybić brawo panu Andrzejowi....
 Autor komentarza: reckik
Data: 09-03-2020 15:13:04 
Chyba poszło za grubo, skoro jest zmiana retoryki. Ale mnie to śmieszy, bo oprócz zmiany retoryki powinien być zmieniony wynik walki. Po prostu. Mówi się, że aktem łaski dla kibiców byłby wynik no contest i uznanie walki za nieodbytą. No ale walka się odbyła, ktoś wszedł do ringu, ktoś walczył i ktoś wygrał i przegrał. To dlaczego ma być nieodbyta? Bo kibice nie godzą się na przekręt?
Po co takie wypowiedzi Wasilewskiego? Żeby zrobić wrażenie, że to sędziowie zawiedli, a roztropny i sprawiedliwy promotor będzie musiał to jakoś naprawić? Przecież to Wasilewski jest odpowoedzialny za ten kabaret. Jak naważł piwa, to niech teraz pije. Szpilka i Kamila też już nie tacy pewni wygranej? No tak, największą ambicją Artura jest teraz rewanż i doporowadzenie do kolejnej walki z przeciwnikiem, z którym "prawie wygrał każdą rundę" (a nie jak mówi, że wygrał prawie każdą rundę) :D Coś tu się nie klei, po co wygrany ma chcieć rewanżu z przegranym. Grali to już kiedyś?
 Autor komentarza: BlackDog
Data: 09-03-2020 15:16:13 
Widzą co się porobiło i jaki skandal wywołali to wycofują się rakiem odcinając się od decyzji...
Normalna sprawa/

Nie takie wały i skandale w boksie się rozmywały więc na jakąś ogromną sprawiedliwość raczej bym nie liczył natomiast powinno się:
1. Przykładnie ukarać sędziów zawieszeniem- korupcji im nie udowodnią ale zawiesić za brak kompetencji zawsze można przynajmniej na jakiś czas. Oczywiście już nigdy nie powinni być dopuszczeni do sędziowania Polskich gal- starczy im tego co się nachapali jednorazowo.
2. Zapewnić Radczence gwarancję natychmiastowego rewanżu jeśli tylko będzie tego chciał albo jeśli wybierze inaczej zrekompensować mu to jakąś inną podobnie płatną walką na następnej gali w Polsce.

Tyle mogą zrobić. Smród i tak pozostanie chociaż już i Szpilka widząc że ludzie mu tego nie odpuszczą i mało kto przy nim oprócz Pierdziocha zostanie zaczął przebąkiwać coś o anulowaniu wyniku. Wszyscy więc umyją rączki, zapewnią że chcą dobrze i to nie ich wina i sprawa ucichnie. Tyle.
 Autor komentarza: januzs
Data: 09-03-2020 15:27:53 
Spisek austriackich hochsztaplerów którzy zniszczyli dobre imię Pana Andrzeja oraz skazali Artura poprzez wydłużenie mu kariery na kolejny spektakularny nokaut, ...Zimnoch może dopiąć swego, a cóż dopiero diablo. A tak poważnie to czas wrzucić kurę znosząca złote jaja do kotła i nagotowac rosołu , Artur jest rozbity i choć chce być kozakiem to boksuje niezwykle bojaźliwie, to nie jest zarzut po prostu jak w każdym człowieku instynkty samozachowawcze biorą górę nad świadomością
 Autor komentarza: vojtech51
Data: 09-03-2020 15:33:36 
Wasyl się ośmiesza usiłując nieudolnie odkręcić sprawę , którą sam nakręcił. Mnie to wszystko nie dziwi. Polskie gale polegają na tym,że Polacy muszą wygrać. Dlatego nigdy bym nie kupił na to biletu. Tylko tutaj to już poszło za daleko, bo to jawna kpina z tych, którzy na to chodzą. A Radczence to zwisa, bo on nie mierzy w wynik , tylko w parę złotych. On jest marny dosyć.
 Autor komentarza: Callisto
Data: 09-03-2020 15:36:22 
"Nie wiem jak mogło wyjść 95-92 dla Szpilki - napisał w mediach społecznościowych promotor pięściarza z Wieliczki."

Oj ty kłamczuszku, doprawdy nie wiesz jak? Przecież najpierw sam posmarowałeś gdzie trzeba by własnie wyszło jak należy, a teraz nieudolnie zgrywasz niewiniątko ;)
 Autor komentarza: teanshin
Data: 09-03-2020 15:40:15 
Wasilewski właśnie oficjalnie zaczął sportowo mordować Szpilaka. Lepiej poświęcić miernego pięściarza i ratować całą grupę niż czekać aż TVP podejmie drastyczne kroki i sie wypnie na Knockout, wtedy będzie po biznesie.
Anemiczna próba ratowania resztek Szpilka zakończyła się rozmowią na dywaniku z dyrektorem sportowym TVP. Doszli do wniosku że Szpilek absolutnie nie jest wart żeby go sztucznie podtrzymywać przy życiu, tym bardzie nie za cenę reklam i słupków oglądalności.
Właśnie przed naszymi oczyma kończy się długa, pełna wysokich wzlotów i twardych upadków kariera Artura "The PIN-dolka" Szpilki.

P.s Każdy kto oglądał wywiad ze Szpilkiem zaraz po walce wie że przed tymi kamerami nie stał zawodnik który czół się wygranym, jego mowa ciała i ton głosu mówił wszystko. To był wywiad ze złamanym mentalnie sportowcem który wie że przegrał i że jego żywot sportowy dobiegł końca.
 Autor komentarza: btfh
Data: 09-03-2020 15:46:37 
Paradoksalnie może się okazać, ze to "wygrana" walka będzie końcem kariery Szpilki. Nie dość, ze przestał boksować to jeszcze przestał się sprzedawać. O ile Najman był śmieszny i po kilku piwach oglądalny, o tyle Szpilka w ekspresowym tempie robi się żenujący i chyba nawet ci co za nim nie przepadają nie maja ochoty oglądać jak pada na deski.
 Autor komentarza: KalarCz
Data: 09-03-2020 15:51:01 
pomijam już wynik, wałek itp, powiedzieliście o tym wszystko, ale poprostu Szpilka nie powinien dalej boksować, po kilku rundach schodził na wacianych nogach, on za wszelką cene pokazuje uśmiecha się że nic mu nie jest, ale jego mowa ciała mówi coś innego, on po rundach schodzi z opuszczonymi barkami i miną jakby kołowało mu się w głowie, i z trudem utrzymywał równowage, nigdy nie przepadałem za typem ale źle nie życze nikomu... i jeśli to czyta albo ktoś z jego otoczenia to niech się zastanowi nad innym zajęciem bo to naprawde nie ma sensu, a z jego medialnością czy doświadczeniem spokojnie znajdzie sobie miejsce jako trener, komentator czy jeszcze coś innego
 Autor komentarza: cinek11
Data: 09-03-2020 16:28:08 
Ja tam w sumie się cieszę, że ta gala tak się skończyła, paradoksalnie może wszystko wywrócić na korzyści kibica. TVP może wreszcie zacznie coś wymagać od KP, bo sam nie wiem jak oni taki produkt kupują. Wszystkie wyniki walki znane z góry, można w ciemno obstawiać wygrane zawodników KP, zero emocji. Sama realizacja jest super, ale gdzieś w tym wszystkim ginie sport, wieje nudą w ringu. Dlatego mam nadzieję, że następne gale będą zupełnie inne.
 Autor komentarza: WielkiBokser
Data: 09-03-2020 16:33:51 
co takiego ta lulunia mówiła ????????????????????
 Autor komentarza: tyler
Data: 09-03-2020 16:39:50 
Zgaga pozostanie po walce i teraz każda następna będzie budziła złe emocje...
Boże drogi, a kiedyś śmiano z Gołoty
 Autor komentarza: sekundant
Data: 09-03-2020 16:42:49 
@WielkiBokser
https://twitter.com/pajkiel/status/1236456695662084096
 Autor komentarza: MLJ
Data: 09-03-2020 17:51:42 
@sekundant.

To patostreaming ?
 Autor komentarza: puncher48
Data: 09-03-2020 17:58:20 
Walka dla mnie była przednia i pełna dramaturgii, a to fani kochają najbardziej, sam werdykt skandaliczny i przesiąknięty korupcją i jeszcze jedno jest pewne, Szpilka nie trzyma już ciosu i chwieje od każdego poważniejszego uderzenia, jak trzcina wietrze, to tylko zwiastuje nadchodzący wielkimi krokami koniec, oby tylko nie zakończony kolejnym efektownym nokautem z rąk następnego rywala.
 Autor komentarza: krzysiek34
Data: 09-03-2020 18:26:28 
Na onecie piszą że Szpilka chce unieważnienia walki.
 Autor komentarza: Hugo
Data: 09-03-2020 18:47:11 
Wasilewski próbuje przekształcić obciach w sukces finansowy. Gdyby sprawę zamieciono pod dywan, to nikt Szpilki więcej nie chciałby oglądać. A tak znalazł się "sprawiedliwy wśród promotorów świata", który uczciwie przyznaje, że jego bokser wygrał niesłusznie. Zorganizuje i rozpropaguje się rewanż, który ze ze względu na otoczkę będzie cieszył się dużym zaufaniem. Obstawiam, że tym razem Szpilka wygra przez nokaut, a Radczenko zainkasuje bardzo hojne honorarium. Niektórzy (głupich jak wiadomo nie sieją) znowu uwierzą w wielkie perspektywy Arturka w wadze cruiser.
 Autor komentarza: Hugo
Data: 09-03-2020 18:49:31 
Up
Rewanż będzie cieszył się dużym zainteresowaniem (nie zaufaniem).
 Autor komentarza: StaryWyjadacz
Data: 09-03-2020 19:05:59 
Diablo chetnie by pewnie przygadal, poznecal i wysmial, no ale nie moze, bo promotor ten sam.
 Autor komentarza: narodowiec
Data: 09-03-2020 19:48:26 
Nie powiedziałbym że Radczence to zwisa - czym ma więcej przegranych tym przecież mniej płatne kolejne oferty. Gale Borka są lepsze, tam takich oszustw nie ma. A Wasilewskiemu należy się solidne napiętnowanie bo to on odpowiada za sędziów. Nastawił ich tak by sędziowali maksymalnie przychylnie dla Szpilki a nie by byli neutralni. To jest oczywiste. Także teraz Wasilewski po prostu kłamie.
 Autor komentarza: strzelacz
Data: 10-03-2020 06:21:04 
Zamiatanie pod dywan - robienie z Wasilewskiego wielkiego dobrego papy Smerfa bo przekrecie , biadolenie na scenie
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.