OGŁOSZONO SKŁAD KADRY KOBIET NA KWALIFIKACJE OLIMPIJSKIE

Poznaliśmy skład bokserskiej reprezentacji Polski kobiet na turniej kwalifikacyjny do igrzysk olimpijskich w Tokio, który czeka nasze zawodniczki - podopieczne trenerki kadry Karoliny Michalczuk - od 13 do 23 marca w Londynie.

O igrzyska walczyć będą Sandra Drabik (51 kg), Sandra Kruk (57 kg), Aneta Rygielska (60 kg), Karolina Koszewska (69 kg) i Elżbieta Wójcik (75 kg). Jutro na zgrupowanie w Sheffield wyruszają Drabik, Kruk, Rygielska i Wójcik. Koszewska najbliższy tydzień spędzi na treningach w Warszawie.

Przypomnijmy, że Koszewska zdobyła w czerwcu 2019 roku złoty medal Igrzysk Europejskich w Mińsku. Brązowe medale zdobyły natomiast Drabik i Wójcik. Kilka tygodni później w hiszpańskim Alcobendas srebrne medale mistrzostw Europy wywalczyły Rygielska (wówczas w kategorii 64 kg) i Wójcik, a brązowy zdobyła Kruk. Zanim wyłoniono skład na turniej kwalifikacyjny do igrzysk, Polki uczestniczyły w serii obozów krajowych i obozie w Schwerinie.

W londyńskim turnieju wystąpią również Polacy, którzy obecnie przebywają na zgrupowaniu we Władysławowie. Trener kadry mężczyzn, Iwan Juszczenko ma na dniach ogłosić ostateczny skład.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.