Archiwum wiadomości z dnia: 2020-02-29

 


UDANY DEBIUT BODAKA - WYNIKI TRWAJĄCEJ GALI W STĘŻYCY

Trwa gala Rocky Boxing Promotions w Stężycy, transmitowana przez kanały sportowe Polsatu. W pojedynku wieczoru Chińczyk Shi Yun Long zadebiutuje na zawodowych ringach krzyżując rękawice z Pawłem Sowikiem (3-5, 1 KO). Jak do tej pory odbyły się cztery pojedynki: jeden został zakończony przed czasem, trzy po decyzji sędziów punktowych.
GALA W STĘŻYCY: 'CZASÓWKA' MEYNY

Kacper Meyna (4-0, 1 KO) nie dał żadnych szans Andrasowi Csomorowi (18-28-2, 14 KO) w walce podczas trwającej gali Rocky Boxing Promotion w Stężycy. Polski pięściarz wygrał przed czasem w trzeciej rundzie z dobrze znanym polskim kibicom boksu Węgrem. Walka była krótka, wygrałem, idziemy dalej. Csomor postawił również ciężkie warunki, przeboksowałem dwie rundy lewym prostym, w trzeciej robiłem już swoje - powiedział tuż po walce Arturowi Łukaszewskiemu Meyna.


WIDEO: WAŻENIE PRZED WALKĄ JOSEPH PARKER vs SHAWNDELL WINTERS

Były mistrz świata wagi ciężkiej, Joseph Parker (26-2, 20 KO) wniósł wczoraj na wagę 111,2 kilogramów przed dzisiejszą walką z Shawndellem Wintersem (13-2, 12 KO). Znany m.in. z zeszłorocznych walk w Polsce (z Nikodemem Jeżewskim i Siergiejem Werwejką) Amerykanin osiągnął 94,3 kg. Walką wieczoru gali w teksańskim Frisco będzie starcie Mikey Garcia vs Jessie Vargas o wakujący pas WBC Diamond wagi półśredniej.


WYGRANE ZAYASA I TAKAMA

17-letni Xander Zayas (4-0, 3 KO) - jeden z największych prospektów w ostatnim czasie, powrócił do ojczyzny przodków i boksując po raz pierwszy przed portorykańskimi kibicami zanotował czwarte zawodowe zwycięstwo.


MARK BRELAND POZOSTANIE TRENEREM WILDERA

Deontay Wilder (42-1-1, 41 KO) był tak wściekły na trenera Marka Brelanda po rzuceniu przez niego ręcznik na znak poddania, że zabronił mu wejść do szatni po porażce z Tysonem Furym (30-0-1, 21 KO). Na szczęście czas leczy rany, a tydzień wystarczył Wilderowi, by ochłonąć i zrozumieć swoje błędy.