WRZESIŃSKI BĘDZIE PROMOWAŁ WALKĘ NA MECZU LECHA POZNAŃ, KIBICUJE MU PEJA

Godny uznania jest model promocji, jaki stworzył Damian Wrzesiński (18-1-2, 5 KO) wraz ze swoją żoną Natalią. Już 7 marca w Dzierżoniowie pięściarz Tymexu skrzyżuje rękawice z Sergio Puente (28-9, 12 KO) i ponownie mocno promuje w mediach społecznościowych swój kolejny pojedynek. 

W przerwie niedzielnego spotkania Ekstraklasy pomiędzy Lechem Poznań i Lechią Gdańsk na murawę wyjdzie Wrzesiński, by zapowiedzieć swój nadchodzący pojedynek. Zawodnik Mariusza Grabowskiego jest bardzo aktywny na Facebooku, Instagramie oraz Twitterze.

Wrzesińskiego zagrzewają do walki chociażby popularny raper Peja oraz aktorka znana z gry w "Na dobre i na złe" Katarzyna Bujakiewicz, która z 32-letnim pięściarzem udziela się cyklicznie w akcji społecznej "Drużyna Szpiku". O wszystkim można dowiedzieć się z social mediów Wrzesińskiego, który stale aktualizuje informacje na temat swoich przygotowań. 

Mimo rozwoju mediów społecznościowych i wiodącej roli internetu duża część pięściarzy nie jest zainteresowana własną promocją swoich walk. Wielu zostawia to swoim menadżerom oraz promotorom, a także telewizji. Są natomiast tacy zawodnicy, którzy oprócz zajmowania się sprzedażą biletów stale powiekszają grono odbiorców promując swoje występy i własne kanaly w social mediach. Jedną z takich osób jest właśnie Wrzesiński.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.