W MAJU 'PÓŁCIĘŻKA' GALA - PASCAL vs JACK I BROWNE vs BARRERA

Jean Pascal (35-6-1, 20 KO) pod koniec zeszłego roku pokonał niejednogłośnie na punkty faworyzowanego Badou Jacka (22-3-3, 13 KO), broniąc pasa WBA Regular wagi półciężkiej. Wkrótce dojdzie do ich rewanżu.

Wcześniej wydawało się, że Pascal da rewanż Marcusowi Browne'owi (23-1, 16 KO), któremu odebrał ten tytuł. Ostatecznie jednak zmierzy się z Jackiem, a Browne wystąpi tuż przed nimi jako druga walka telewizyjna.

Pascal i Jack zgodzili się na majowy termin. Nie wiadomo jeszcze konkretnie kiedy w maju, ani jaka stacja pokaże ich drugi pojedynek. Wcześniej między linami zaprezentuje się Browne, a jego przeciwnikiem będzie Sullivan Barrera (22-3, 14 KO). Dla obu będzie to powrót po porażce i niezwykle ważny pojedynek.

Bardzo prawdopodobne, że zwycięzcy walk Pascal vs Jack i Browne vs Barrera spotkają się potem między sobą na kolejnej gali z cyklu PBC.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Hugo
Data: 13-02-2020 17:33:57 
Dobrze, że będzie rewanż Pascala z Jackiem, który przegrał pierwszą walkę przez pecha i nieżyczliwość sędziów. Mam nadzieję, że rewanż nie pozostawi wątpliwości, kto z tej dwójki jest lepszy. Browne będzie faworytem w walce z kończącym wkrótce 38 lat Barrerą.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.