CHISORA CHCE ROZPĘTAĆ PIEKŁO W WALCE Z USYKIEM

Od dawna mówi się o konfrontacji Aleksandra Usyka (17-0, 13 KO) z Dereckiem Chisorą (32-9, 23 KO). Dojdzie do niej prawdopodobnie w maju. Ukrainiec będzie z pewnością zdecydowanym faworytem, ale Chisora zamierza wnieść do ringu swoją najlepszą formę i zmusić rywala do bezpardonowej wojny.

WHYTE: USYK NAPRAWDĘ SIĘ ZDZIWI W WALCE Z CHISORĄ >>>

- Taktyka na Usyka? Po prostu wojna. Wielu ludzi tego próbowało, ale nie byli wystarczająco przygotowani. Jeżeli nie jesteś gotowy, to w drugiej połowie walki Usyk będzie wokół ciebie tańczył. Trzeba rozpętać piekło, przejść przez ogień - twierdzi nieprzewidywalny Brytyjczyk o afrykańskich korzeniach, który miał skrzyżować rękawice z ukraińskim wirtuozem 28 marca, ale kontuzja łokcia wykluczyła Usyka z tego terminu. Były król wagi cruiser ma być jednak gotowy na maj.

Wciąż nie wiemy, jaka będzie stawka walki Usyk vs Chisora, nie wydaje się jednak, by była ona pojedynkiem mistrzowskim, choć sporo mówiło się zwakowaniu przez Anthony'ego Joshuę (czempiona IBF, WBA i WBO) pasa federacji WBO. Obecnie wszystko wskazuje na to, że Joshua stoczy w czerwcu walkę z obowiązkowym pretendentem IBF, Kubratem Pulewem, a w drugiej połowie roku zmierzy się ze zwycięzcą pojedynku Usyka z Chisorą.

Przypomnijmy, że Ukrainiec (numer jeden rankingu WBO, uzyskał ten status dzięki dominacji w limicie 200 funtów i tytułowi super czempiona) zadebiutował w królewskiej dywizji w październiku zeszłego roku, pokonując przed czasem Chazza Witherspoona. Natomiast ostatnia dotychczas walka Chisory to zwycięstwo przez techniczny nokaut nad Davidem Price'em - również w październiku.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: ChudyByk
Data: 11-02-2020 18:51:55 
Stylowo będą do siebie pasować w pewnym sensie, bo Usyk lubi kicać dookoła i isć do tyłu a Dereck jedyny kierunek jaki hyba zna to iść do przodu jak taran.

Więc emocje będą. Rrzeba pamiętać że WAR ma twardy łeb co pokazał chociażby z Whytem czy Takamen więc UKRowi będzie raczej cieżko zniechęcić do walki Chisore tym bardziej go znokautować.

Usyk na punkty najbardziej prawdopodobne, jakkolwiek Chisora wygrana przez KO też spore szanse bo ma tą bombe,która może położyć każdego a mam lekkie wątpliwości czy Usyk zdaży się przystosować w pełni do ciężaru ciosów "prawdziwych ciężkich" z krwi i kości.
 Autor komentarza: mariusz3pl
Data: 11-02-2020 19:08:00 
Mam nadzieje że zrobi formę jeśli tak będzie ciekawa walka.
 Autor komentarza: gluton
Data: 11-02-2020 19:42:35 
Usyk z formą nie da szans wolnemu Dericowi. Zawsze może go trafić i wtedy mamy ciekawe momenty ale raczej Usyk da radę. Ma doświadczenie z Ciężkimi . Chisora nie jest zbyt wysoki , zasięg średni, duża żywotność. Dla Usyka dobry rywal.
Mój tym UKR by PKT lub nawet KO 8-10 runda.
 Autor komentarza: teanshin
Data: 11-02-2020 20:05:41 
Jeśli Chisor zrobi formę to rozjedzie Chochła tak jak to robił Bellew do póki mu nie zabrakło prądu. Różnica będzie taka że ciosy Chisora bedą bolały 3 x mocniej i Chochol nie będzie miał sił tak kicać w drugiej połowie walki.
Oczywiście o ile sie ta walka w ogóle odbędzie, bo na dobrą sprawę takie ryzyko z Chisorem nie jest mu do niczego potrzebne.
 Autor komentarza: t4b4x0
Data: 12-02-2020 00:29:00 
A ja jestem przekonany, ze Usyk go obskoczy i na koncu skonczy go przed czasem, albo Chisore poddadzą w narozniku. Przeceniacie Chisore zdecydowanie ;) To wielki chlop, ktory potrafi uderzyc, przyjąć też nawet umie, ale zapominacie tez z jakimi rywalami i w jaki sposob przegrywal, chociazby taki Kabayel. Chisora będzie mial bardzo ciezko, zeby czymkolwiek trafic Usyka. Nie ma co porownywac Chisory do Bellew, bo Bellew od Chisory jest 3x szybszy.
 Autor komentarza: Clevland
Data: 12-02-2020 08:12:13 
W małym ringu Usyk może mieć problemy z uciekaniem.
W standardowym ringu, człapiący Chisora nie będzie aż tak trudny do unikania.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.