WYBUCHOWY DANIEL DUBOIS PRZEDŁUŻYŁ UMOWĘ O KOLEJNE 5 LAT

- Kiedy zobaczyłem go po raz pierwszy, w pośpiechu zacząłem przygotowywać ofertę - mówił w zeszłym miesiącu Frank Warren. Zarówno on jak i Daniel Dubois (14-0, 13 KO) są jak widać zadowoleni z tej współpracy, bo postanowili przedłużyć ją na długi okres.

Przed tym wciąż bardzo młodym, zaledwie 22-letnim bombardierem z Londynu, bardzo trudna walka. Dotąd rozjeżdżał swoich rywali, ale 11 kwietnia twarde warunki postawi mu na pewno wicemistrz olimpijski wagi super ciężkiej, Joe Joyce (10-0, 9 KO). Mimo tego szef grupy Queensberry Promotions jeszcze przed tym starciem postanowił przedłużyć warunki umowy.

DANIEL DUBOIS: UŁOŻĘ CIĘ DO SNU - JOE JOYCE: ZOSTANIESZ ZNOKAUTOWANY >>>

- Jestem zachwycony. Wierzę, że Daniel będzie niedługo nowym mistrzem świata wagi ciężkiej - zaciera ręce Warren. On i Dubois przedłużyli kontrakt promotorski o kolejne pięć lat.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: teanshin
Data: 11-02-2020 18:01:24 
Warren jest zadowolony bo jak Fury zostanie znokautowany, Joyce przegra to koniem pociągowym stajni zostanie Dubois. Jeszcze z 2-3 walk i bedzie można go wystawiać na każdego w HW, więc będzie ratował stajnie i bedzie można się jeszcze pokazać na świecie.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.