FURY vs WILDER II: JOSHUA I JEGO TRENER STAWIAJĄ NA TYSONA

Już tylko jedenaście dni dzieli nas od wielkiego rewanżu Tysona Fury'ego (29-0-1, 20 KO) z Deontayem Wilderem (42-0-1, 41 KO). I choć wynik jest niezwykle trudny do przewidzenia, to zarówno Anthony Joshua jak i jego trener Rob McCracken stawiają na "Króla Cyganów".

- Tyson nie jest przecież głupi i wie jak mocno bije Wilder. Mimo wszystko wydaje mi się, że to on wygra na punkty. Obstawiam, że Tyson wyjdzie w lepszej formie fizycznej niż poprzednio, z dobrym planem taktycznym i go wypunktuje. Na takim poziomie wszystko może się zdarzyć, szczególnie jeśli ktoś bije tak mocno jak Wilder, obstawiam jednak wygraną Fury'ego na punkty - stwierdził McCracken.

- W przypadku Wildera nie można zagapić się nawet na sekundę. Jedno mocne uderzenie z jego strony może zakończyć walkę. Ale Tyson to już wie i stawiam na niego. Luis Ortiz pokazał, że młodszy od niego zawodnik, dobrze wyszkolony i przygotowany, może wyboksować Wildera. W boksie chodzi o to, by trafić rywala i samemu nie zostać trafionym, a Fury to potrafi. On jest większy i jeszcze trudniejszy do trafienia niż Ortiz. Pamiętajmy, że wracał po bardzo długiej przerwie przed pierwszym pojedynkiem. Moim zdaniem ma duże szanse na wygraną w tej potyczce. Kluczem będzie konsekwencje w realizacji planu taktycznego - uważa z kolei Joshua.

Druga walka 22 lutego w Las Vegas. Dla "Brązowego Bombardiera" będzie to już jedenasta(!) obrona pasa WBC królewskiej kategorii.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.