ABRAHAM: W WALCE Z PLANTEM FEIGENBUTZ POWINIEN CELOWAĆ W NOKAUT

Już w przyszłą sobotę, 15 lutego na gali z serii FOX PBC Fight Night w Nashville rękawice skrzyżują mistrz świata IBF wagi super średniej Caleb Plant (19-0, 11 KO) i obowiązkowy pretendent - Niemiec Vincent Feigenbutz (31-2, 28 KO). Swojego rodaka wspiera były czempion wagi super średniej i średniej, Arthur Abraham.

- To będzie bardzo trudna walka, bo Plant jest jednym z najlepszych w tej kategorii. Vincent ma jednak wielką szansę. Jeżeli będzie odważny, twardy i pokaże swoją siłę uderzenia w odpowiedni sposób, to może wygrać. Walczy na wyjeździe, więc o zwycięstwo na punkty będzie ciężko. Powinien zatem celować w nokaut - powiedział Abraham.

- Vincent musi zachować spokój, a zarazem pozostać skoncentrowanym. Wiem, że ostro trenował, zawsze tak było. Ale przede wszystkim musi być mężny, pokazać twardość i wierzyć w siebie. Jego zwycięstwo byłoby bardzo ważne dla rozwoju niemieckiego boksu, pomogłoby nam znowu osiągać prawdziwe sukcesy na szerszą skalę - dodał ''Król Artur'', którego ostatnio widzieliśmy w ringu w kwietniu 2018 roku, a potem znów powrócił temat walki Abrahama z Felixem Sturmem, który ma jednak problemy z prawem i ten pojedynek wydaje się mało prawdopodobny. Mimo to Abraham twierdzi, że zawsze jest gotowy na taką konfrontację.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: t4b4x0
Data: 07-02-2020 20:24:07 
Nie nastawialbym sie na niespodzianke w postaci wygranej Feigenbutza. Co jak co, ale mysle, ze te wszystkie zle i przykre rzeczy, ktore dotknely Caleba Planta uczynily go po prostu mocniejszym, niz mógłby być.
 Autor komentarza: Hugo
Data: 07-02-2020 22:50:11 
Celować to on sobie może, ale to Plant skończy go przed czasem. Jest pomiędzy nimi różnica klasy.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.