PULEW: JOSHUA BOI SIĘ WALCZYĆ POZA ANGLIĄ, POBIJĘ GO WIĘC W ANGLII

Anthony Joshua (23-1, 21 KO) bardzo chciał wrócić na swój teren i niemal na pewno z Kubratem Pulewem (28-1, 14 KO) spotka się w czerwcu na dużym stadionie. Bułgarski challenger żartuje sobie z panującego mistrza i nazywa go tchórzem.

- Pulew wyczuł, że za walkę w Anglii może zarobić trochę więcej i dlatego negocjacje się przeciągają. Ale jesteśmy już bardzo blisko porozumienia - mówił kilka dni temu Eddie Hearn, promotor AJ-a. Inną wersję przedstawia za to "Kobra".

- Joshua jak widać bardzo obawia się wyjazdu poza dom i walk na obcym terenie. I w sumie nie dziwię się mu po wydarzeniach w czerwcu w Nowym Jorku. Zapewniam jednak, że jestem gotów polecieć do niego do Londynu i tam "wysadzić go" na oczach jego kibiców. Tylko niech najpierw porozmawia ze swoim promotorem, bo do tej pory nie dostałem jeszcze kontraktu - powiedział Pulew.

Bułgar jest obowiązkowym pretendentem narzucanym przez federację IBF. Do Joshuy należą również tytuły WBO i WBA.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Krzychu123
Data: 07-02-2020 12:38:14 
Ostatnie dwie walki poza Anglią, więc troche z dupy wypowiedź. W dodatku w Anglii jest gwiazdą wyprzedająca całe Wembley, więc z szacunku do kibiców dwie na trzy walki powinien odbywać w UK
 Autor komentarza: przyczajony
Data: 07-02-2020 13:03:28 
Pulew w ogóle nie powinien być pretendentem, jest po prostu za słaby i stary. Walkę oglądnę, ale nie spodziewam się fajerwerków. Moim zdaniem będzie to mismatch. Wolałbym najpierw oglądnąć AJ z Usykiem.
Odnośnie pojedynków poza Anglią, to zgadzam się z Krzychu123. Joshua najwięcej kibiców ma w Angli, więc najczęściej powinien tam walczyć a nie na wyjazdach. Oczywiście raz na jakiś czas też niech zawalczy gdzie indziej.
 Autor komentarza: NietrzezwyTomasz
Data: 07-02-2020 13:35:51 
Zastanawiający jest jednak fakt, że przystojny Eddie miał przecież budować pozycję Joshui w USA i poprzez DAZN promować go też na tamtejszym rynku, a tu po ostatnich wojażach i wpierdolu w Ameryce... znowu UK xD Przecież lepszej okazji jak waciany, podstarzały Pulev chyba już nie będzie żeby zmazać plamę w Stanach i wrócić tam w efektowny sposób. Tym bardziej, że Pulew w ostatnich walkach związał się z Arumem, walczył na ESPN w USA, a w międzyczasie zaliczył mały "skandalik" z tym całowaniem gdzie też to jakimś echem się odbiło.
 Autor komentarza: teanshin
Data: 07-02-2020 14:20:03 
A gdzie indziej miałby się odbyć ta walka, no chyba nie w Bułgarii? Pretendent jedzie do mistrza, to chyba normalne, nie? Przecież Eddie nie będzie organizował gali w Stanach dla jakiegoś no nama z Bułgarii, jak niby miałby to tam sprzedać? Przewiduje że walka z Pulewem w UK i tak nie wykręci dobrych wyników bo Bułgar jest po prostu cienki i wzbudza małe zainteresowanie.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.