MICHAŁ CIEŚLAK DO KIBICÓW: TO DZIĘKI WAM WSTAJĘ PO PORAŻCE

"Minął już prawie tydzień, emocje powoli we mnie ostygły, więc czas na chwilę dla Was Kibice" - rozpoczyna swój wpis w mediach społecznościowych Michał Cieślak (19-1, 13 KO), który sześć dni przegrał po bardzo dobrej walce z Ilungą Makabu (27-2, 24 KO) w starciu o wakujący pas WBC kategorii junior ciężkiej.

"Myślę, że na temat walki już wyczerpująco się wypowiedziałem w wywiadach. Nie ma co się usprawiedliwiać, czy tłumaczyć. Wynik każdy z Was zna, ale widzieliście też przebieg walki oraz wszystko co działo się wokół. Dla mnie to pierwsza przegrana i traktuję to nie tylko jako porażkę, lecz i ogromną lekcję. Poleciałem tam po pas, on był dla mnie priorytetem. Nie kasa czy sprawdzanie siebie. Ja swoje możliwości doskonale znam, a po tym starciu jeszcze bardziej w siebie wierzę" - kontynuował pięściarz z Radomia.

CIEŚLAK: W REWANŻU W POLSCE GO ROZERWĘ >>>

"Wierzę, że mogę mierzyć się z najlepszymi i że zdobędę mistrzostwo świata. Wróciłem sto razy silniejszy, z kolejnym bagażem doświadczeń. Piszę dziś do Was, bo wsparcie jakim mnie otoczyliście, pozwoliło mi spojrzeć na to wszystko z innej perspektywy. Zobaczyłem siebie Waszymi oczami. Przeczytałem każdą wiadomość i bardzo Wam dziękuję. Dla takich kibiców warto pracować jeszcze ciężej i nie ustawać w tym trudzie. To dzięki Wam wstaję po porażce. Czekam na rewanż i ta myśl, że znów będę mógł stanąć w ringu, nakręca mnie najmocniej" - dodał Cieślak.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Hugo
Data: 06-02-2020 21:40:40 
Bardzo dobrze, że Michał wreszcie zaczyna dbać o rozgłos medialny. Czasy takie, że gówno umiejący celebryta jest znacznie bardziej ceniony od autentycznego, ale skromnego i nie szukającego rozgłosu mistrza. Tak w sporcie, jak i w innych dziedzinach życia.
 Autor komentarza: teanshin
Data: 06-02-2020 21:48:07 
Jak ktoś oglądał choć jeden wywiad z Cieślakiem to wie że on tego nie napisał.
Michał o ile pozostanie aktywny i będzie szukał wyzwań to swoją kolejną szanse dostanie i wierzę że ją wykorzysta, bo papiery już ma.
 Autor komentarza: dawsur
Data: 06-02-2020 22:33:45 
zamknij pizd* internetowy koniobijco (nie obrazajac nikogo:),sam rowniez nigdy nie obejrzalem pornola do konca:) ,masz przerost tresci nad forma,nie pzdr ,osobiscie bardziej lubie czytac czy tam sluchac niz np"oceniac..."zacznij naprawianie swiata od siebie lekko uposledzony kolego,(przepraszam starszych uzytkownikow ,za wulgaryzmy
 Autor komentarza: Ghostbuster
Data: 06-02-2020 22:43:02 
Ja też mam wątpliwości, czy napisał to Michał, a jeżeli napisał to czy był to jego pomysł, czy może ktoś bliski mu doradził. Z jednej strony dobrze, że Michał jest aktywny w mediach społecznościowych, chociaż akurat ja lubiłem bardziej Cieślaka skrytego, zamkniętego w sobie. Małomówność bardziej pasuje do killera jakim jest Michał:) No ale czasy się zmieniają, jak i zresztą sam Michał. Dzisiaj raczej trzeba iść bardziej śladami Anthonego Joshui niż Mike'a Tysona tj. dbać o swój wizerunek medialny, poprawność polityczna, mówić piękne frazesy, czasem posłodzić coś kibicom i tego typu sprawy. Dbanie o kibiców również świadczy o profesjonalnym podejściu do swojej kariery.

A co do dalszej kariery Michała to mam nadzieję, że Michał doczeka się w okresie najbliższych dwóch lat kolejnej szansy o pas i oby został mistrzem, bo ciężko na to pracuje.
 Autor komentarza: Boban81
Data: 07-02-2020 07:21:17 
Praca popłaca.
Jeśli Michał dalej będzie podchodził w ten sposób do boksu, to tylko kwestia czasu kiedy zdobędzie pas. Myślę, że wcześniej niż później.
Najważniejsze, żeby nie odwaliła mu z czasem sodówa. Niech robi swoje i się nie zmienia, bo jest dobrze.
 Autor komentarza: teanshin
Data: 07-02-2020 12:08:41 
Czy redakcja będzie raportować o ostatniej wypowiedzi Michała Cieślaka w radiu na temat zaistniałej sytuacji w Kinszasie? Promotorzy którzy zostawili Michała w ringu i uciekli w popłochu do Polski. Michał nazwał organizacje walki przez swoich promotorów cyrkiem. Jego zniesmaczenie zachowaniem Babilońskiego który zostawił kasę w depozycie banku i zwiał nic nawet nie mówiąc Michałowi. Ci co zostali popakowali po 10k do kieszeni a reszta została w Kinszasie w hotelu, i jak to Michał powiedział "Jakoś ma być przelana".
Ponadto powiedział " Babiloński wywiózł mnie do Kinszasy i mnie tam zostawił, nie tak mnie wychowali, jeden za wszystkich wszyscy za jednego a nie jak coś się dzieje to każdy w swoja stronę..."
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.