PAWEŁ STĘPIEŃ I PRZEMYSŁAW ZYŚK WYSTĄPIĄ 7 MARCA NA GALI W ŁOMŻY

Jeden z najciekawszych polskich zawodników ostatnich lat, rywalizujący w wadze półciężkiej Paweł Stępień (12-0-1, 11 KO) powróci do ringu 7 marca w Łomży. Na tej samej gali zobaczymy również w akcji Przemysława Zyśka (11-0, 4 KO). Nazwiska rywali nie zostały jeszcze przedstawione.

Przypomnijmy, że w lipcu zeszłego roku Stępień zremisował w swojej ostatniej dotychczas walce z Markiem Matyją. Werdykt uznano za kontrowersyjny i w październiku miało dojść do rewanżu, przeszkodziła w tym jednak kontuzja Pawła, który miał nota bene okazję sparować w zeszłym roku z mistrzem świata Arturem Beterbijewem. Rywalizujący w wadze junior średniej Przemysław Zyśk, zwany również ''Ostrołęckim Taranem'', walczył natomiast ostatnio w listopadzie, nokautując Denisa Kriegera.

Przypomnijmy, że w walce wieczoru gali w Łomży Artur Szpilka (23-4, 16 KO) zadebiutuje w wadze cruiser, krzyżując rękawice z Siergiejem Radczenką (7-5, 2 KO). Zobaczymy również m.in. nie mniej ciekawie się zapowiadające walki Fiodor Czerkaszyn vs Sam Soliman i Kamil Bednarek vs Iwan Muraszkin.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: lubieznyzenon
Data: 03-02-2020 19:37:57 
No niby kilka fajnych nazwisk, ale emocji może być jak na lekarstwo. Dla Czerkaszyna jest fajny przeciwnik, będziemy patrzeć czy Radczenko nie skończy przypadkiem Szpilce kariery, ale reszta to prawdopodobnie obicie bumów.
 Autor komentarza: Musi
Data: 04-02-2020 14:45:47 
Snarski pewnie zapewni pozostalym rywali.Ostatnio coraz lepszych przywozi ale to jeszcze o polke za nisko.W UK jest duzo odpowiednich rywali dla Zyska i Stepnia ale kasa?
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.