PARKER STAWIA NA ZWYCIĘSTWO USYKA W WALCE Z CHISORĄ

28 marca lub 11 kwietnia powinno dojść do walki Aleksandra Usyka (17-0, 13 KO) z Dereckiem Chisorą (32-9, 23 KO). Stawką tego pojedynku może być nawet pas WBO, który ma zwakować mistrz IBF, WBA i WBO Anthony Joshua (23-1, 21 KO). Usyk to numer jeden, a Chisora numer dziewięć rankingu WBO. Do walk z Ukraińcem i Brytyjczykiem przymierza się tymczasem numer dwa - były czempion, Nowozelandczyk Joseph Parker (26-2, 20 KO).

FURY SPARUJE Z PARKEREM... Z WACHEM W TLE >>>

- Chciałbym walczyć zarówno z Usykiem, jak i z Chisorą. Dereck jest na fali wspaniałych zwycięstw, a Usyk mocno wchodzi do wagi ciężkiej. W ich pojedynku stawiam na umiejętności i mobilność Usyka, lecz nie można skreślać Chisory. Ostatnio wyglądał w ringu naprawdę dobrze - powiedział Parker, który 29 lutego zmierzy się na gali Garcia vs Vargas z nieznanym jeszcze rywalem (być może będzie nim Mariusz Wach). Przypomnijmy, że 26 października w Londynie ''ciężki'' z Auckland miał walczyć z ww. Chisorą, lecz wycofał się z powodu choroby.

- W lecie chcę walczyć na przykład ze zwycięzcą walki Chisora vs Usyk lub z innym dużym nazwiskiem. Chcę po po prostu największych możliwych walk - dodał podopieczny Kevina Barry'ego, który przekonuje, że Parker zrobił spore postępy i odzyskał mistrzowską mentalność.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Bongo
Data: 30-01-2020 11:18:17 
On się nie rozstał z tym Barrym?
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.