JOE WARD WRÓCI PO KOSZMARNEJ KONTUZJI 14 MARCA W BOSTONIE

Joseph Ward (0-1), jedna z największych gwiazd wagi półciężkiej w boksie olimpijskim, fatalnie rozpoczął zawodową karierę. Bolesny i przykry uraz sprawił, że poległ z grymasem bólu w swoim debiucie. Na szczęście świetny Irlandczyk wyleczył kontuzję i powoli szykuje się do powrotu na ring.

Na początku października Ward wyszedł do ringu w sławnej Madison Square Garden, gdzie czekał już na niego Marco Delgado (6-1, 5 KO). Po wygranej pierwszej rundzie, w drugiej przytrafiła się koszmarna kontuzja. Wideo z tego wydarzenia obejrzycie TUTAJ.

Po skutecznej rehabilitacji Joe wrócił do treningów. A między linami ma się pokazać za dwa miesiące.

- Nie mogę się już doczekać kolejnej walki i powrotu do rywalizacji. Już zacząłem lekko sparować i nie odczuwam większych problemów, mogę więc wracać. Jestem gotowy i liczę na napięty grafik w tym roku - mówi Ward.

Utytułowany 26-latek ma wystąpić 14 marca w Bostonie. Po spodziewanym zwycięstwie ma wrócić do Nowego Jorku na kolejną walkę.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: poszukiwacz
Data: 28-01-2020 13:56:28 
Na pocieszenie ma debiut Hopkinsa na tle jego późniejszych dokonań. Kontuzja wyglądała nieciekawie ale czasami wizualne efekty nie idą ze skutkami ale pecha miał niezłego.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.