TRENER MAKABU: MÓJ ZAWODNIK JEST W SZCZYTOWEJ FORMIE

Odliczamy ostatnie dni. Już w piątek Michał Cieślak (19-0, 13 KO) spotka się z Ilungą Makabu (26-2, 24 KO) o wakujący tytuł mistrza świata wagi junior ciężkiej federacji WBC.

- To dla Ilungi wielka walka, ale również dla mnie. "Junior" wygrał dwie walki mające status eliminatora i w pełni zasłużył sobie na taką szansę. Dzięki wygranym nad Kudriaszowem i Papinem w Rosji nabył status challengera. Za nami dziewięć tygodni obozu przygotowawczego i mój zawodnik jest w szczytowej formie - mówi Damien Durandt, trener Kongijczyka.

BELLEW: MAKABU NIEZNACZNYM FAWORYTEM WALKI Z CIEŚLAKIEM >>>

Michał niemal do samego końca nie wiedział, kiedy tak naprawdę odbędzie się pojedynek. Datę dwa razy mu zmieniano, a przecież już wcześniej odwołano mu występ w Polsce. Pozostawał od miesięcy w treningu, ale leci do Kinszasy w bardzo dobrym nastroju. Trzymamy kciuki!

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: teanshin
Data: 27-01-2020 16:49:04 
No, trzymamy kciuki. Nie widać po nim specjalnie stresu. On wie jakie ma szanse na wygranie i bierze to lajtowo. Z takim podejściem będzie mu łatwiej. Lepiej traktować to jak kolejną walkę niż dodatkowo stresować się tym że to walka o pas.
Co ma być to będzie, liczymy na niespodziankę.
 Autor komentarza: deeceWzp
Data: 27-01-2020 17:52:18 
Żaden szanujący się promotor nie pościł by Ćieślaka na walkę oby doszło do jakiejś tragedii to się może wreszcie nauczycie czegoś durne Polaczki.
 Autor komentarza: nikosb
Data: 27-01-2020 21:34:07 
Makabuś dostanie po pysku.Łatwy do trafienia.Oby Michał się za bardzo nie podpalał.Z jego siłą da radę.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.