SZEREMETA Z GOŁOWKINEM 11 KWIETNIA W KAZACHSTANIE?

Już wczoraj wieczorem informowaliśmy Was o tym, że walka Kamila Szeremety (21-0, 5 KO) z Giennadijem Gołowkinem (40-1-1, 35 KO) zostanie raczej przeniesiona z Chicago w inne miejsce, w dodatku na późniejszy termin. Teraz dochodzą do nas zaskakujące informacje.

Pięściarz z Białegostoku - pomimo niewątpliwej sportowej klasy, nie jest znany nawet w Polsce. Tym bardziej więc poza granicami. Jego pojedynek z mocno faworyzowanym "GGG" nie wzbudziłby większego zainteresowania w Ameryce. Liczono na naszą Polonię w Chicago, ale teraz pomysł jest inny. Pojedynek w ojczyźnie panującego mistrza świata wagi średniej federacji IBF!

Promotor Eddie Hearn wciąż nie wyklucza gali w USA, lecz na ten moment przyznaje, że starcie Szeremety z Gołowkinem może odbyć się 11 kwietnia podczas gali w Kazachstanie.

Kamil to były mistrz Europy wagi średniej i obowiązkowy pretendent do pasa IBF.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Zartan
Data: 23-01-2020 19:55:41 
Szeremeta to totalny no name nawet w Polsce więc nie dziwie się , że chcą przenieść tą walkę gdzie indziej.
 Autor komentarza: teanshin
Data: 23-01-2020 20:00:20 
No tak, organizatorzy zdają sobie sprawę że w Stanach walka dwóch obcokrajowców słabo się sprzeda a Golovkinowi trzeba potężnie zapłacić. W Kazachstanie mniejsze koszty organizacji a łatwa wygrana Kazacha na swojej ziemi przyniesie mu więcej chwały niż w Ameryce. Zrozumiałe posunięcie.
Nie wiem jaki undercard musiałby być żeby ta gala zarobiła chociaż na wynagrodzenie GGG. Dla Szarejmaty nie ma znaczenia gdzie dostanie łomot, liczy się za ile.
 Autor komentarza: t4b4x0
Data: 23-01-2020 22:09:47 
@teanshin
podpisuje sie pod tym postem obiema ręcyma, walka w usa w ogole sie nie sprzeda, zwlaszcza z takim rywalem jak Szeremeta. Lepiej zrobic ta walke w Kazachstanie, a moze i Kamil dostanie cos wiecej do wyplaty. Ja tą walkę na pewno obejrzę bo w końcu walczy polak, ale nigdy bym nie kupil biletu na tą walkę, chyba ze bylby przyzwoity undercard.
 Autor komentarza: michaelbuffer
Data: 24-01-2020 11:52:54 
oby Kamil na zdrowiu duzo nie stracil, tego mu zycze
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.