RING TELEGRAM (21 STYCZNIA 2020)

Dużo dzieje się ostatnio w świecie boksu. Prezentujemy Wam skrót wiadomości w naszym cyklicznym Ring Telegramie.

Steve Rolls (19-1, 10 KO) wróci po porażce z Giennadijem Gołowkinem za dokładnie tydzień. Jego rywalem na dystansie dziesięciu rund będzie Shady Gamhour (12-0, 9 KO). Podczas tej samej imprezy Radivoje Kalajdzic (24-2, 17 KO) skrzyżuje rękawice z Juanem Carlosem Raygosą (15-16-3, 6 KO).

Wspomniany już Giennadij Gołowkin (40-1-1, 35 KO) jest tak zadowolony z dziesięciodniowego obozu przygotowawczego, że na dłużej będzie współpracował z Victorem Conte. Owiany złą sławą Conte, założyciel laboratorium BALCO, uważany jest za fachowca od diety, treningów siłowo-kondycyjnych oraz leczenia kontuzji.

Dopinana jest potyczka kategorii junior półśredniej pomiędzy dawnymi mistrzami świata - Chrisem Algierim (24-3, 9 KO) oraz Robertem Easterem Jr (22-1, 14 KO).

- Teofimo Lopez przejechał się po mocnym Richardzie Commeyu i moim zdaniem nikt w wadze lekkiej mu nie zagrozi, z Wasylem Łomaczenką włącznie - uważa Tyson Fury.

Gary Sykes (28-5, 6 KO) - były mistrz Wielkiej Brytanii, mający na rozkładzie choćby dwie wygrane nad Anthonym Crollą, przyznał się do problemów z alkoholem. 36-latek leczy się w klinice od uzależnienia.

Masayuki Ito (26-2-1, 14 KO) z powodu kontuzji został wycofany z gali Ramirez vs Postoł w Chinach. W jego miejsce do przekazu telewizyjnego włączono starcie Esquiva Falcao (25-0, 17 KO) z Yilixiati Ainiwaerem (17-0, 12 KO).

Caleb Truax (30-4-2, 19 KO) - były mistrz świata kategorii super średniej, powróci w sobotę po długiej kontuzji i rehabilitacji w Minneapolis Convention Center. Jego przeciwnikiem będzie David Basajjamivule (16-4-1, 11 KO).

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.