RING TELEGRAM (16 STYCZNIA 2020)

Dużo dzieje się w świecie boksu. Dopięta rozpiska gali Wilder vs Fury II, młodzi prospekci i ciekawe zestawienia. Zapraszamy na nasz Ring Telegram.

- Moja kolejna walka jest zaplanowana na marzec we Władykaukazie. Tam też będę się przygotowywać - mówi Fiodor Czudinow (22-2, 15 KO), były mistrz WBA kategorii super średniej.

Walka Tima Tszyu (15-0, 11 KO) z Jeffem Hornem (20-2-1, 13 KO) już na wyciągnięcie ręki. Już tydzień temu informowaliśmy Was o ugodzie jeśli chodzi o podział pieniędzy. Były mistrz świata wagi półśredniej dostanie 60%, a syn wielkiego Kostyi Tszyu zainkasuje 40% z wpływów. Teraz dogadano limit. Panowie mają skrzyżować rękawice 18 kwietnia w wadze junior średniej. Ostatnia niewiadoma to lokalizacja.

Evan Holyfield (2-0, 2 KO), 22-letni syn legendarnego Evandera Holyfielda, trzeci zawodowy pojedynek stoczy 8 lutego na Florydzie. Jego rywalem na dystansie czterech rund będzie Travis Nero (1-5, 1 KO). Potomek wielkiego wojownika z Atlanty startuje w wadze junior średniej.

Rozpiska PPV gali Fury vs Wilder II dopięta. Kibice dostaną sześć walk w przekazie "otwartym" i trzy w PPV. Za dodatkową opłatą kibice dostaną główne danie (Fury vs Wilder), walkę dawnych rywali Adama Kownackiego, a także występ mistrza świata IBF wagi super koguciej, Emanuela Navarrete (30-1, 26 KO). Jego pretendentem będzie notujący serię siedemnastu kolejnych zwycięstw Jeo Santisima (19-2, 16 KO).

Uznany za najciekawszego prospekta roku 2019 Vergil Ortiz Jr (15-0, 15 KO) kolejny pojedynek stoczy w marcu. Wszystko potwierdził Eric Gomez, prezydent stajni Golden Boy Promotions. Obchodzący właśnie w marcu 22. urodziny Ortiz Jr ma zaboksować w tym roku czterokrotnie.

Za tydzień ciekawa z naszego punktu widzenia potyczka w wadze średniej. Solidny Jason Quigley (17-1, 13 KO) spotka się z Oscarem Cortesem (27-5, 14 KO), który w październiku przegrał w drugiej odsłonie z Kamilem Szeremetą.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: leon84
Data: 16-01-2020 11:36:21 
Słabe te walki na PPV gali Fury-Wilder 2.Navarrete z jakimś przeciętniakiem i Martin-Washington.Ludzie mają za to dodatkowo płacić?
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.